Drugi dzień majówki w Nędzy. Młode talenty i disco polo [ZDJĘCIA]

majowka festyn nedza (55)

We wtorek przed publicznością zaprezentowały się dzieci i młodzież związane z GCK w Nędzy. Można się było także bawić przy muzyce disco polo.

Podczas drugiego dnia majówki w Nędzy wystąpiły utalentowane dzieci i młodzież związane z Gminnym Centrum Kultury w Nędzy. Tańczyły (można było podziwiać m.in. mażoretki z zespołu Arabeska w grupach i solo), śpiewały, dały pokaz akrobatyki, grały na instrumentach, wystąpiły z pojkami, a jeden z młodszych uczestników skradł serca publiczności, wykonując brawurowo układ breakdance’owy. Część dzieci wystąpiła w kilku kategoriach.

Wieczór drugiego dnia wielkiej majówki w Nędzy minął pod znakiem disco polo. Wystąpiły zespoły After Party i Long & Junior. – To, jak bardzo disco polo jest lubiane, potwierdziło morze ludzi na majówce w Nędzy. Były szaleństwa i piski na całe gardła! – relacjonują organizatorzy.

- reklama -

Najpierw publiczność bawiła się z wokalistami i tancerzami z After Party. „Nie będę pracował, będę imprezował, nikt mnie nie dogoni, nikt mi nie zabroni, dziś nie będę zerem, będę bohaterem, do mnie dziś należy świat” – teksty utworów znali wszyscy. Po nich na scenie pojawił się duet Long & Junior.

Program na 3 maja:
9:00 Turniej skata o Puchar Wójta Gminy Nędza
16:00 Biesiada śląska z Piotrem Scholzem: Piotr i Agnieszka Szefer, koncert zespołu B.A.R
18:30 Zbigniew Foryś Band ex Lombard
19:30 Losowanie nagród w konkursie wiedzy o festynach i gminie Nędza
20:00 Koncert Doda
21:30 Zabawa taneczna

fot. UG Nędza
oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here