Trwają zapisy do gry miejskiej w ramach Juwenaliów Śladami 800 lat Raciborza

 
Żacy po raz kolejny zapraszają na grę miejską w ramach Juwenaliów Raciborskich. Tematem przewodnim będzie 800-lecie Raciborza. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 maja.

W roku jubileuszu 800-lecia nadania Raciborzowi praw miejskich swoje „trzy grosze” do świętowania dorzucą także studenci. Tegoroczna gra miejska w ramach studenckiego święta będzie przepełniona tajemnicami, zagadkami oraz nie zabraknie również miejsca na świetną zabawę. – Gra miejska to ciekawa forma rozrywki, odbywająca się na dużych terenach miejskich. Przestrzeń to główny element tej rozrywki. Przedsięwzięcie to łączy w sobie cechy flash mobów, happeningów ulicznych oraz gier komputerowych i harcerskich podchodów – tłumaczą organizatorzy.

- reklama -

Aby wziąć udział w zabawie należy zebrać grupę 3-4 osób i przesłać zgłoszenie do 7 maja na adres [email protected] Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie odbędzie się w dzień Juwenaliów, czyli 19 maja. Oprócz gry miejskiej odbędą się także koncerty na Zamku Piastowskim. W tym roku gwiazdą wieczoru jest zespół Lao Che.

oprc. /mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here