Daj lajka czyli policja śląska debiutuje na Facebooku

facebook

„Nie ma Cię na Facebooku, znaczy nie istniejesz” – głosi obiegowe powiedzenie. Śląska policja idzie z duchem czasu i od kilku dni działania funkcjonariuszy z całego województwa relacjonowane są na portalu społecznościowym.

- reklama -

Kilka dni temu uruchomiony został fanpage śląskiej policji na portalu Facebook. Strona nazwana właśnie „Policja Śląska” pozwoli zainteresowanym ma bieżąco śledzić najważniejsze informacje dotyczące działalności policji w naszym województwie. Komenda Wojewódzka liczy, że dodanie kolejnego kanału kontaktu ze społeczeństwem jest krokiem w dobrą stroną i odpowiedzią na wyzwanie ciągle rozwijających się mediów elektronicznych. Przekazywanie informacji o najważniejszych wydarzeniach, sprawach kryminalnych, interwencjach, czy policyjnych pasjach za pośrednictwem platformy Facebook pozwoli na bardzo szybkie dotarcie z tymi informacjami do zainteresowanych, szczególnie osób korzystających z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, czy tablety.

Aby policyjne posty docierały do zainteresowanych konieczne jest polubienie strony na facebooku! https://www.facebook.com/SlaskaKWP/?fref=ts

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here