Dwa auta w rowach. Wypadek na drodze Racibórz – Pietrowice Wielkie [ZDJĘCIA]

żerdziny

Za Żerdzinami na Drodze Wojewódzkiej nr 416 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech aut. Dwie osoby trafiły do szpitala [AKTUALIZACJA].

- reklama -

Raciborscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej 416 w miejscowości Cyprzanów. W wyniku zdarzenia 24-letni kierujący samochodem osobowym Ford Focus oraz jego również 24-letni pasażer doznali ogólnych obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 22 maja po godzinie 13.40  na drodze wojewódzkiej 416 w Cyprzanowie.  Ze wstępnych ustaleń drogówki  wynika, że 24-letni mieszkaniec Pszowa,  kierując fordem wykonując manewr wyprzedzania zderzył się z samochodem osobowym m-ki Renault kierowanym przez 60-letniego mieszkańca Raciborza, a następnie Renault uderzył w bok Seata, którego kierowcą był 23-latek.  W wyniku zdarzenia 24-letni kierowca forda i jego 24-letni pasażer z ogólnymi obrażeniami ciała w tym kręgosłupa zostali przewiezieni  do szpitala.  Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

/ps/

fot. Andrzej Zieliński

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here