Akademia Fitness świętowała III rocznicę otwarcia filii na Ostrogu [ZDJĘCIA]

Akademia Fitness

Z okazji jubileuszu zorganizowano dzień otwarty. Dla gości przygotowano darmowe, pokazowe zajęcia. Można było także skorzystać z pomiarów na analizatorze składu ciała Tanita i poznać perfumy marki FM.

20 maja w Akademii Fitness przy ul. Zamkowej 4 Akademia Fitness świętowała III rocznicę otwarcia filii na Ostrogu.  Świętowanie rozpoczęło się zajęciami „Aktywni 50+” z Joanną A. – Seniorki jak zwykle nie zawiodły i wypełniły salę ćwiczeń po brzegi. Później odbyły się prowadzone przez Anię L. zajęcia „Body Shape”, podczas których można było popracować nad wysmukleniem ciała i wzmocnieniem mięśni. O 10.30 tempo zostało podkręcone; na zajęciach „Fat Burning” z Agatą G. spalone zostały zbędne kilogramy. Pot lał się strumieniami, ale dziewczyny wychodziły z sali z uśmiechem i satysfakcją, wiedząc, że spaliły setki kalorii. Po energicznych zajęciach z Agatą przyszedł czas na „ABT”. Klubowiczki wspólnie z Magdą B. pracowały nad wyrzeźbieniem brzucha, ud i pośladków; te zajęcia świetnie przygotowują do sezonu bikini. O 12.00 odbył się dynamiczny „Step&Shape” z Kariną, czyli zajęcia choreograficzno-wzmacniające, na których każdy znalazł coś dla siebie. Sobotni maraton zakończył się zajęciami „Latino Dance” z Agnieszką. Dzięki gorącym latynoamerykańskim rytmom i świetnym układom tanecznym, wszyscy zostali naładowani pozytywną energią na dalszą część weekendu – cieszą się organizatorzy.

- reklama -

– W tym dniu nie zabrakło również nagród niespodzianek, za ufundowanie których dziękujemy firmie kosmetycznej FM, gabinetowi rehabilitacji Gracjan Olaniszyn „Od Nowa” oraz firmie produkującej oleje SOSTA. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za wspólnie spędzony czas, cieszymy się, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że za rok znowu będziemy mogli wspólnie spalić zbędne kilogramy, a po zajęciach napić się pysznej kawy – dodają Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness.

Fot. Akademia Fitness

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here