Dzień Dziecka z Kolejami Śląskimi

Koleje Śląskie

Najmłodsi pasażerowie Kolei Śląskich mogą liczyć m.in. na cały dzień bezpłatnych przejazdów. 

Promocja na Dzień Dziecka obejmuje cały dzień bezpłatnych przejazdów dla dzieci do 16 roku życia, a także akcję w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach, gdzie od 9:00-17:00 dzieci będą mogły m.in. przymierzyć czapkę kolejarza i zrobić sobie kolejowe zdjęcie. Przygotowane zostały także słodkie upominki oraz gra bingo, która ma urozmaicić najmłodszym i ich rodzicom chwile w pociągu.

- reklama -

Koleje Śląskie

– W Kolejach Śląskich zawsze czekamy na Dzień Dziecka, bo wtedy nasi najmłodsi pasażerowie mają szansę poznać nas z trochę innej strony – mówi Michał Wawrzaszek z Kolei Śląskich. Wielu z nich już teraz marzy, żeby zostać w przyszłości maszynistą pociągu, więc jest to wspaniała okazja, aby poznać ten świat nieco bliżej – zachęca. – Dzień Dziecka świętujemy nie tylko 3 czerwca. Jeszcze w tym tygodniu planujemy zapewnić przejazd do Wisły niepełnosprawnym dzieciom z ośrodka z Dąbrowy Górniczej. W kolejnych dniach zamierzamy spotkać się z podopiecznymi Stowarzyszenia Wiosna – dodaje Wawrzaszek.

Zasady promocji

Aby skorzystać z bezpłatnych przejazdów należy podczas kontroli biletów okazać dokument potwierdzający wiek dziecka (np. książeczka zdrowia dziecka, zaświadczenie o odroczeniu spełniania obowiązku szkolnego czy legitymacja szkolna). Skorzystać z promocji można we wszystkich pociągach i na wszystkich liniach – wyjątek stanowi przygraniczny odcinek Chałupki – Bohumin. Regulamin dotyczący bezpłatnych przejazdów można znaleźć na stronie internetowej Kolei Śląskich.

W zeszłym roku we wszystkich wydarzeniach przygotowanych przez Koleje Śląskie z okazji Dnia Dziecka wzięło udział blisko 450 młodych osób.

Fot. Koleje Śląskie

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here