Rajd Mutt Wiosna 2017, czyli impreza dla miłośników 4×4 [ZDJĘCIA]

Mutt Wiosna 2017 - Off Road

Odbyła się już 18. edycja  imprezy przeprawowo-sportowej. Rajd odbył się na terenie Poligonu Wojskowego Gliwice oraz Kopalni Piasku Kotlarnia.

Rajd Mutt Wiosna 2017 zaczął się dla wszystkich załóg prologiem, który miał miejsce na terenie C.H. Arena w Gliwicach.  – Prolog pod C.H. Arena organizowany jest dla mieszkańców miasta Gliwice, mając na celu przybliżenie tematyki OFF ROAD-u, propagowaniu tej formy sportu i aktywności fizycznej. Prolog, to możliwość poznania wielu ciekawych ludzi – zawodników. To również ekspozycja sponsorów, którzy wspomogli organizację naszej imprezy – podkreślają organizatorzy.

- reklama -

Następnie załogi udały się na poligon, gdzie walczyły całą noc (jazda na azymut). W sobotę przed południem załogi startowały na terenie Kopalni Piasku Kotlarnia. Nie brakowało błota i wody. W niedzielę od rana toczyła się walka ponownie na Kotlarni na OS i PP, tam zawodnicy mogli sprawdzić swoje pojazdy pod wieloma względami (szybkościowy, wodny, piaskowy, trial), prób i oesów łącznie było 10. Wieczorem już tylko rozdanie nagród na bazie, oklaski i pożegnania.

Fot. Radosław Szabliński oraz Julia Siedlicka

oprac. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here