W biały dzień ukradł koło ratunkowe. Myślał, że nikt nie zauważy?

0
koło ratunkowe

Koło ratunkowe na kładce nad Odrą wisi od niedawna, ale już zdążyło skusić złodzieja. Jak się jednak okazało, jego kradzież nie była najlepszym pomyłem 29-letniego mężczyzny.

- reklama -

Kolejny raz policyjny instynkt nie zawiódł i pozwolił raciborskim mundurowym zatrzymać 29-letniego złodzieja. 24 maja w godzinach popołudniowych patrol prewencji w trakcie kontroli dzielnicy domków jednorodzinnych przy ulicy Kapuścika na wale przeciwpowodziowym zauważył idącego mężczyznę, który niósł koło ratunkowe.

Policjantów bardzo zaciekawił ten widok i kierowani policyjnym instynktem postanowili ustalić skąd młody mężczyzna posiada koło ratunkowe i czy nie zostało ono skradzione. Na widok stróży prawa młodzieniec porzucił swój łup i podjął próbę ucieczki, która po kilku metrach zakończyła się jego zatrzymaniem. Zatrzymanym okazał się być 29-letni mieszkaniec Raciborza, który trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało czujny nos policjantów i tym razem nie zawiódł, gdyż jak ustalili koło ratunkowe kilka minut wcześniej zostało skradzione z kładki dla pieszych w Parku Zamkowym. Wartość strat wstępnie magistrat wycenił na kwotę kilkuset złotych. Dzięki szybkiej reakcji mundurowych złodziej został zatrzymany, a skradziony przedmiot odzyskany.

/ps/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here