Sebastian Wątroba z W11 gościem III RAFAKO Półmaraton Racibórz [ZDJĘCIA]

półmaraton

Kolejną gwiazdą sierpniowego półmaratonu będzie Sebastian Wątroba, aktor seriali: W11- Wydział śledczy (TVN), Sprawiedliwi Kryminalni (TV4), gdzie wcielił się w rolę Arkadiusza Zimnego. Obecnie występuje w nowym serialu TVP Komisariat.

- reklama -

III RAFAKO Półmaraton Racibórz, to nie tylko rywalizacja na 21097,5m, ale wspaniała impreza dla całych rodzin. Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie akcent charytatywny oraz atrakcje dla najmłodszych. Gośćmi półmaratonu będą: znany biegacz Paweł Januszewski oraz aktor seriali paradokumentalnych kryminalnych Sebastian Wątroba.

III RAFAKO Półmaraton Racibórz, to zawody zamykające projekt 4Biegi Racibórz. Impreza odbędzie się 27 sierpnia, a już dziś zapisało się ponad 400 osób. Dopisać się do listy startowej można tutaj: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2891.

Raciborski półmaraton, to nie tylko rywalizacja na 21097,5 m, ale wspaniała impreza dla całych rodzin oraz akcent charytatywny. W biegu udział wezmą znani sportowcy i aktorzy. Swój udział w przedsięwzięciu potwierdził już Paweł Januszewski, były lekkoatleta, sprinter, pomysłodawca akcji Biegam Bo Lubię i prezes Fundacji Wychowanie Przez Sport. Kolejną gwiazdą sierpniowego półmaratonu będzie Sebastian Wątroba, aktor seriali: W11- Wydział śledczy (TVN), Sprawiedliwi Kryminalni (TV4), gdzie wcielił się w rolę Arkadiusza Zimnego. Obecnie występuje w nowym serialu TVP Komisariat. Aktora będzie można zobaczyć też w filmie Dywizjon 303. Ponadto, nierzadko wciela się w rolę konferansjera. Jest  także wieloletnim jurorem regionalnych konkursów Miss Polski: Miss Ziemi Lubuskiej, Miss Ziemi Łódzkiej. Chętnie angażuje się w różnego typu eventy charytatywne, m.in. w Biegu Po Nowe Życie czy meczach charytatywnych TVN- dziennikarze kontra politycy.

– Racibórz pamiętam sprzed 20 lat, miło mi, że znowu mam okazję tu gościć. Racibórz, to piękne zielone miasto, serdecznie zapraszam wszystkich miłośników biegów, aby 27 sierpnia przybywali tu i wspólnie z nami spędzili czas. Amatorów długich dystansów zachęcam do zapisywania się na bieg główny, a pozostałych na mini półmaraton. Do pokonania będzie zaledwie 2 km, każdy z nas może zaliczyć ten dystans biegnąc, truchtając czy maszerując. Cel jest szczytny, więc pokonajmy go razem – zaprasza do udziału w półmaratonie aktor Sebastian Wątroba.
***

III RAFAKO Półmaraton Racibórz odbędzie się w niedzielę, 27 sierpnia 2017 roku. Zawodnicy do pokonania  będą mieli dokładnie 21 097,5 m ulicami Raciborza. Trasa posiada atest PZLA. Organizatorami przedsięwzięcia jest Miasto Racibórz, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, a sponsorem głównym firma RAFAKO S.A. W ramach imprezy odbędą się III Mistrzostwa Polski Energetyków.

/ps/

fot. Andrzej Zieliński

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here