Poszukiwany sprawca rozboju. Publikujemy portret pamięciowy!

policja rydułtowy

Komisariat Policji w Rydułtowach prowadzi poszukiwania za sprawcą rozboju do którego doszło 8 maja 2017 roku w Rydułtowach przy ulicy Strzelców Bytomskich.

- reklama -

Bandyta pchnął a następnie uderzył kolanem w głowę kobietę, czym doprowadził ją do stanu bezbronności po czym zabrał z jej torebki telefon komórkowy i pieniądze.

Około godziny 14.30 na idącą po ścieżce prowadzącej od RCK Feniks do boiska KS Naprzód Rydułtowy kobietę napadł idący z naprzeciwka mężczyzna. Bandyta pchnął 49-latkę, w wyniku czego upadła ona na ziemię. Chcąc się podnieść została uderzona kolanem w głowę. Następnie sprawca zabrał z torebki kobiety pieniądze i telefon komórkowy i uciekł w głąb lasu.

W przedmiotowej sprawie został sporządzony portret pamięciowy z udziałem poszkodowanej, który dziś publikujemy i liczymy na pomoc w ustaleniu sprawcy tego napadu.

Rysopis:

Wiek około 30 lat, wzrost około 170 cm, dobrze zbudowany, włosy krótkie, ciemne, oczy jasne, twarz okrągła(pyzata). Ubrany w kurtkę ortalionową koloru czarnego, spodnie czarne, na szyi tatuaż czarny z dodatkiem koloru zielonego bądź niebieskiego.

Każdą osobę, która rozpoznaje mężczyznę z portretu pamięciowego prosimy o kontakt z rydułtowską bądź wodzisławską policją. Każdy szczegół dotyczący również tego gdzie oddalił się sprawca, którymi ulicami szedł lub jechał autobusem, może mieć bardzo istotne znaczenie dla sprawy.

Kontakt:

Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu tel. 032 4537-200;

Komisariat Policji w Rydułtowach tel. 032 4125-810

Policja gwarantuje anonimowość!

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here