Szkoła w Nędzy z nowym wyposażeniem

Kąciki Bratka trafiły do dwóch klas III ze szkoły w Nędzy jako nagrody w konkursie „Mamy mocne strony – razem możemy więcej!”, którego organizatorem było Wydawnictwo Pedagogiczne Operon.

W świecie Bratka dzieje się dużo i intensywnie. Wakacje tuż, tuż, a Bratek nie próżnuje. Właśnie dostarczył klasom III szkoły podstawowej w Nędzy wyposażenie sali lekcyjnej – kąciki złożone z dywanu, stolika, lampy stołowej, pufa i pacynki Bratka o wartości 300 zł.

- reklama -

„Mamy mocne strony – razem możemy więcej” to kampania odkrywania swoich mocnych stron, która pomoże uczniom w lepszym radzeniu sobie z nowymi wyzwaniami na kolejnym etapie kształcenia. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach, których finałem były prace projektowe, prezentujące ich mocne strony. I to na nie można było głosować w internecie.

Nagrody sprawiły uczniom wielką frajdę. – Jeszcze większa szkoda, że zostawiamy naszą salę – żałują uczennice Ania i Kinga, które spędziły tu ostatnie trzy lata. Po wakacjach idą już do klasy czwartej.

Bratek był z dziećmi przez trzy lata. Uczył ich tolerancji, poczucia własnej wartości i podpowiadał, jak radzić sobie z codziennymi wyzwaniami. – To cenna wiedza, która z pewnością pomoże im na kolejnym etapie edukacji – mówi nauczycielka Ewa Skatuła, nauczycielka III b. – To wiedza na przyszłość i na życie. Każdy z moich uczniów jest inny, ale każdy wartościowy. Wiem, że sobie poradzą – dodaje Sylwia Linek, nauczycielka III a.

Pracę klasy III a można zobaczyć tutaj.

Pracę klasy III b można zobaczyć tutaj.

publ. /mh/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here