Laureaci konkursów i olimpiad nagrodzeni w Tworkowie [ZDJĘCIA]

0
gmina krzyzanowice najlepsi uczniowie

Wyróżniający się uczniowie gminy Krzyżanowice, a także młodzi sportowcy zostali nagrodzeni przez wójta Grzegorza Utrackiego i dyrektor GZOKSiT Darię Wieczorek.

W Centrum Kultury w Tworkowie nagrodzono laureatów olimpiad i konkursów przedmiotowych ze szkół gminy Krzyżanowice, jak i również młodych sportowców, którzy reprezentowali swoje placówki na szczeblu powiatowym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym. Dyplomy i nagrody wręczyli wójt gminy Krzyżanowice Grzegorz Utracki i dyrektor GZOKSiT Daria Wieczorek.

- reklama -

Nagrodzeni uczniowie:

Przedszkole Bieńkowice
Helena Socha, Hanna Herzog.
Opiekunki: Barbara Somerla, Beata Kubny.

Przedszkole Chałupki
Martyna Fulneczek.
Opiekunki: Katarzyna Króliczek.

ZSO Bieńkowice
Julia Klimża, Emilia Klimża, Sebastian Kilian, Weronika Socha, Robert Karpisch, Łukasz Pytlik, Patrycja Zeman.
Opiekunowie: Edyta Kalisz, Katarzyna Wieczorek, Norbert Utrata, Marcin Jędorowicz, Izabela Glenc-Porwoł,

ZSO Chałupki
Szymon Juraszek, Łukasz Matuszek, Patrycja Solich, Łukasz Nadstawa, Martyna Zmuda, Laura Malcharek, Julia Zysiak, Jan Chrobok, Nina Toczek, Paweł Kania, Oliwier Gajęcki, Anna Wycisk, Amelia Ciuraj, Jessica Pietrasz, Daniela Bacewicz, Anna Niemiec, Justyna Kaziur, Kacper Kuprewicz, Mateusz Kogut, Bartosz Chęć, Emilia Gładki, Dominika Boriński, Paweł Wycisk.
Opiekunowie: Maria Gołąbek, Teresa Lipiec, Marta Paszek, Weronika Wycisk, Dariusz Wierzgoń.

ZSO Krzyżanowice
Maja Adametz, Jakub Wojtek, Justyna Wiącek, Michał Uliczka, Emilia Kegel, Emilia Stromska, Dominika Hanslik, Marta Huptaś, Weronika Krupa, Szymon Rubacki, Adam Kuschnuk, Aleksandra Krupa, Sara Stuchły, Katarzyna Moskwa, Łukasz Sbeczka, Dawid Krakowczyk, Marcel Władarz.
Opiekunowie: Małgorzata Humieniuk, Piotr Hluchnik, Gabriela Kupiec-Kwaśnica, s. Anna Kiczyńska, ks. Jerzy Witeczek, Ilona Cieślik, Leonard Fulneczek, Renata Gołąbek.

ZSO Tworków
Sarah Malcharek, Natalie Grüner, Anita Mańczyk, Klaudia Pietrasz, Tobias Bielan, Lukas Kantenwein, Emilie Grüner, Łukasz Buba, Damian Krzyżok, Ecoteam: Emilia Zawadzka, Emilia Domalawska, Klaudia Drajok, Vivien Wądołowska, Suzie Grud, Julia Konik, Alicja Korczok, Alicja Konieczny, Elżbieta Krzykała.
Opiekunowie: Danuta Janoch, Iwona Wądołowska, Natalia Blachut-Kyrcz, Justyna Wojda, Edyta Obruśnik.

Sportowcy

ZSO Bieńkowice
Dominik Obruśnik, Dawid Pawlik, Adam Miłota, Szymon Jureczka, Sebastian Kilian, Paweł Gaida, Dawid Kubny, Rafał Foltys, Jessica Blana, Patrycja Cwik, Bartłomiej Fiołka, Oliwia Herber, Rafał Herber, Natalia Kubiczek, Dominik Popela, Tobiasz Sochacki, Oskar Panek, Miriam Karpisz-Bojarska, Kamila Kubiczek, Oskar Kubiczek, Jakub Cmok, Michał Libowski, Monika Franica, Emilia Klimża, Wiktor Popela, Magdalena Daszkiewicz, Emilia Daszkiewicz.
Opiekunowie: Norbert Utrata, Barbara Stronczek-Jóźwiak, Edyta Kalisz.

ZSO Krzyżanowice
Marta Organiściak, Aleksandra Krupa, Paulina Lasak, Sara Trela, Sara Stuchły, Monika Zrostek, Katarzyna Pawlik, Donata Blokesz, Michał Fichna, Marek Kruppa, Wojciech Stępień, Jakub Bugla, Michał Kühn, Robert Krupa, Igor Wilaszek, Kamil Cziuraj, Wiktor Krupa, Kacper Michna, Monika Chorzelewska, Wiktoria Pieczka, Amelia Fojcik, Julia Krakowczyk, Minika Pawełek, Sybilla Bulenda, Kinga Kimmel, Julia Taborska, Nicola Żaczek, Karolina Fojcik, Weronika Solich, Natalia Piprek.
Opiekun: Aleksandra Gajęcka, Beata Bugla i Krzysztof Popławski.

ZSO Tworków
Grzegorz Wojtek, Kamil Tlon, Mateusz Starostka, Sarah Malcharek, Michał Tlon, Szymon Wojtaszek, Kamil Pawlik, Joanna Zygar, Klaudia Drajok, Suzi Grud, Julia Konik, Julia Suchanek, Elżbieta Krzykała, Emilia Zawadzka, Emilia Domalewska, Dominik Więcek, Marek Miensopust, Wojciech Widera, Wojciech Damek, Filip Kalisz, Kacper Ottlik, Paweł Ignatzy, Paulina Siegmund, Arkadiusz Strzelczyk, Bartosz Gratza, Mateusz Gratza, Jakub Klimaszka, Seweryn Michna, Patryk Ottlik, Damian Krzyżok, Michał Buba.
Opiekun: Piotr Jeziorski.

W końcowej klasyfikacji rywalizacji sportowej szkół w gminie Krzyżanowice – zarówno wśród szkół podstawowych, jak i gimnazjów – pierwsze miejsce zajął Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krzyżanowicach, drugie miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bieńkowicach, trzecie Zespół Szkół Ogólnokształcących w Chałupkach.

fot. UG Krzyżanowice
oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here