
Dzieci z gminy Kornowac bawiły się na festynie w Łańcach. Były zabawy, animacje, gra w piłkę i wata cukrowa.
W gminie Kornowac wakacje rozpoczęto festynem. Najmłodsi mieszkańcy bawili się w Domu Kultury w Łańcach. Crazy Club przygotował zabawy i animacje. Na festynie gościł wesoły krasnoludek i żywa maskotka z bajki. Wśród atrakcji było również malowanie buzi, ogromne bańki, konkursy oraz rozgrywki piłki nożnej. Na każdego uczestnika czekała wata cukrowa, a na koniec kiełbaska. – Z pewnością zorganizowany festyn przysporzył dzieciom wiele radości i stworzył okazję do integracji na świeżym powietrzu – relacjonuje Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu.
- reklama -
fot. GOK Kornowac
oprac. /kp/
Środowisko, jakość życia, ekologia
- reklama -





![Raciborskie Dni Urody odbyły się po raz dziesiąty [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/Raciborskie-Dni-Urody.jpg)
![Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem [ZDJĘCIA] Kryminały po śląsku w raciborskiej bibliotece. Spotkanie z Marcinem Szewczykiem](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/marcin-szewczyk-pszow-biblioteka-raciborz.jpg)





![I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1 [ZDJĘCIA] I Powiatowy Konkurs Polonistyczny „Polonistyczny Olimp” w ZSO nr 1](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/polonistyczny-olimp-48-218x150.jpg)


![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)





![RCK zabrało dzieci w czasy rycerzy i dam dworu [ZDJĘCIA] RCK zabrało dzieci w czasy rycerzy i dam dworu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2025/08/lato-z-rck.jpg)





![218 uczniów z Raciborza ze stypendiami za wyniki w nauce [ZDJĘCIA] Rozdanie stypendiów za wyniki w nauce w pierwszym półroczu roku szkolnego 2025/2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/stypendia-raciborz.jpg)
