Rafako współpracuje z Państwową Akademią Nauk Ukrainy

Podpisane porozumienie umożliwi spółce korzystanie z doświadczeń PAN Ukrainy w zakresie spalania miejscowych paliw.

- reklama -

Przedstawiciel firmy Rafako uczestniczył w Kongresie Energetycznym w Kijowie – II Kongres Energetyczny odbywał się w Fairmont Grand Hotel. Wzięło w nim udział ponad 300 przedstawicieli światowego i ukraińskiego sektora energetycznego. Wśród zaproszonych gości byli analitycy, inwestorzy, przedstawiciele Komisji Europejskiej oraz ministerstw Ukrainy.

 – Dla Rafako była to doskonała okazja do prowadzenia rozmów dotyczących możliwości i zakresu współpracy, jak również udziału naszej firmy w planowanych inwestycjach sektora energetycznego Ukrainy. Tamtejsza energetyka wymaga daleko idących modernizacji i na dzień dzisiejszy RAFAKO S.A. jest w pełni przygotowane, aby wziąć w nich aktywny udział – mówi obecny na kongresie, Jarosław Kaczmarczyk.

Podczas Kongresu Rafako uzgodniło porozumienie o współpracy z Państwową Akademią Nauk Ukrainy. – Podpisane porozumienie umożliwi nam korzystanie z doświadczeń PAN Ukrainy w zakresie spalania miejscowych paliw, co z kolei, pozwoli na opracowywanie atrakcyjniejszych ofert dla rynku lokalnego – podkreśla J. Kaczmarczyk.

Fot.  Rafako

publ. /j/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here