Intro Festiwal. Brak miejsc noclegowych. Pomóżcie, jeśli możecie!

Intro Festiwal Racibórz

W promieniu 10 kilometrów nie ma już miejsc noclegowych. Z tego powodu organizator festiwalu Odys Olbiński prosi mieszkańców Raciborza i okolic o pomoc. 

- reklama -

Intro Festiwal (którego głównym sponsorem jest Miasto Racibórz) doczekał się takiego zainteresowania wśród miłośników muzyki elektronicznej i wspaniałej gry świateł, że w promieniu 10 kilometrów nie ma już w tej chwili miejsc noclegowych. – I to kolejny dowód na to, że raciborzanie potrafią i że raciborskie jest dobre – dodaje Leszek Iwulski z raciborskiego magistratu.

Z tego powodu organizator festiwalu Odys Olbiński prosi mieszkańców o pomoc: Z racji rosnącej rangi i skali imprezy, w imieniu organizatorów INTRO Festival prosimy osoby, które posiadają pokoje lub mieszkania do wynajęcia o wpisywanie się na grupie Facebook (link poniżej, dział – Dyskusja) z ofertą wynajmu, wraz z telefonem kontaktowym. Pojawiły się potrzeby noclegowe przyjezdnych z Polski, a dla mieszkańców możliwości wynajmu z 22 na 23 lipca. Średnia cena rynkowa za osobę oscyluje w Raciborzu od 40 do 100 zł – zależna od standardu. Przyjeżdżający fani Intro to bardzo pozytywni, dojrzali 30-latkowie, aktywiści wielkomiejscy poszukujący zdarzeń nietuzinkowych. Zachęcamy mieszkańców do drobnej przedsiębiorczości. Prosimy o wpisywanie się na grupie, a chętni z innych miast będą oddzwaniać. W przyszłym roku przy takim rozwoju sytuacji musimy zaplanować odrębny duży INTRO Kamp. Póki co zachęcamy do wpisywania się na: https://www.facebook.com/events/1693461807642750/

Czytaj również: Intro Festiwal 2017

publ. /j/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here