Rafako Półmaraton: Cenne nagrody dla najszybszych biegaczy

ii rafako polmaraton

Organizatorzy raciborskiego półmaratonu przygotowali pulę wartościowych nagród. Najlepsi otrzymają nagrody pieniężne, a każdy, kto ukończy bieg w regulaminowym czasie, otrzyma ostatnią z czterech części medalu.

Zbliża się III Rafako Półmaraton Racibórz. Trwają zapisy – wystarczy wejść na stronę internetową: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=2891, zarejestrować się i opłacić pakiet startowy, w ramach którego biegacze otrzymają m.in. profesjonalną koszulkę techniczną, numer startowy, agrafki, kupon na posiłek regeneracyjny i pasta party oraz wiele niespodzianek. Dodatkowo dla zawodników na trasie przewidziano m.in. opiekę medyczną, punkty żywieniowe i odświeżenia oraz napoje izotoniczne. Po dotarciu do mety będzie można skorzystać z darmowych masaży. Bieg odbędzie się 27 sierpnia, a trasa – wynosząca dokładnie 21 097,5 m – prowadzi malowniczymi ulicami miasta i posiada atest PZLA.

- reklama -

Najlepsi biegacze otrzymają cenne nagrody. Na zwycięzcę półmaratonu czeka czek o wartości 2 tys. zł i puchar. Zdobywca drugiego miejsca dostanie puchar i 1,5 tys. zł. Nagrodą za trzecie miejsce 1 tys. zł i puchar. Za czwarte, piąte i szóste miejsce przewidziano kolejno 600 zł, 500 zł i 400 zł, a także puchary. Za pobicie rekordu trasy przewidziano 1 tys. zł.

Wyróżnienia otrzymają też m.in. najlepsi raciborzanie (kobieta i mężczyzna), energetycy, nauczyciele i pracownicy oświaty oraz pracownicy Rafako, który jest sponsorem tytularnym biegu – w ramach półmaratonu odbędą się Mistrzostwa Polski Energetyków oraz Mistrzostwa Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty, a rafakowcy powalczą o Puchar Prezes Rafako. Każdy z zawodników, który ukończy bieg w regulaminowym czasie, otrzyma też ostatnią z czterech części medalu. Połączone w całość stworzą niepowtarzalną pamiątkę z Raciborza, który w tym roku świętuje 800-setną rocznicę przyznania praw miejskich.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here