Ukazały się terminarze rozgrywek IV ligi i klasy okręgowej

liga okregowa katowice iii ks rafako raciborz

Drużyny grające w IV lidze i lidze okręgowej poznały terminy meczów. Rundę jesienną sezonu 2017/2018 rozpoczną 12 sierpnia, ostatni mecz rozegrają 18 listopada.

W minionym tygodniu w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej odbyły się spotkania z przedstawicielami klubów grających w IV lidze i lidze okręgowej. Tym samym znane są daty rozgrywania meczów przez drużyny z naszego regionu.

- reklama -

Drużyny IV ligi wrócą na boiska 12 sierpnia. KS Unia Racibórz na inaugurację sezonu 2017/2018 zmierzy się na wyjeździe z Wilkami Wilcza. Pierwszy mecz u siebie piłkarze Łukasza Rogacewicza rozegrają 15 sierpnia o godz. 17:00 z MKS-em Lędziny.

W grupie 2 klasy okręgowej zagrają LKS 1908 Nędza i LKS Raszczyce. Drużyna z Nędzy 12 sierpnia w pierwszym spotkaniu zagra na wyjeździe z KS-em 94 Rachowice, a tydzień później na swoim stadionie zmierzy się z LKS-em Przyszłość Ciochowice. Raszczyce nowy sezon zainaugurują u siebie meczem z ŁTS-em Łabędy.

Również 12 sierpnia rozpocznie się rywalizacja w grupie 3, w której znajdują się KS Naprzód Borucin, KS Rafako Racibórz, LKS Krzyżanowice i KS 1905 Krzanowice. Borucin zagra u siebie z Polonią Marklowice, Rafako z Fortecą Świerklany, a beniaminek z Krzanowic – z Przyszłością Rogów. Zespół Krzyżanowic rozegra mecz na wyjeździe z Płomieniem Połomia.

Terminarze do pobrania:
Terminarz rozgrywek IV ligi grupa 1
Terminarz rozgrywek IV ligi grupa 2
Terminarz rozgrywek ligi okręgowej grupa 1
Terminarz rozgrywek ligi okręgowej grupa 2
Terminarz rozgrywek ligi okręgowej grupa 3
Terminarz rozgrywek ligi okręgowej grupa 4

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here