„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” – trwa nabór Partnerów

0

Trwa nabór Partnerów do trzeciej edycji Akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną.

Założeniem Akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 6 – 8 października 2017 r. na terenie całego kraju. Projekt ten jest wykorzystaniem sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony oraz przeniesienie jej na poziom krajowy.

- reklama -

Akcja jest skierowana do branży turystycznej i gestorów atrakcji turystycznych oraz do turystów indywidualnych, którzy w dniach 6 – 8 października 2017 r. mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek w wysokości -50%

Zdecydowana większość ofert nie jest limitowana. Z usługi może korzystać każdy chętny. Ograniczeniem może być pojemność obiektu (w przypadku hotelu lub np. muzeum) wynikająca z obiektywnych przyczyn. Sposób korzystania z usługi nie różni się w tym wypadku w żaden sposób od korzystania z usługi w innymi „niepromocyjnym” terminie.

Właściciele m.in. lokali gastronomicznych, atrakcji turystycznych, mogą zgłaszać swoje oferty do 28 sierpnia 2017 r. za pośrednictwem strony: www.polskazobaczwiecej.pl. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji. Szczegóły znajdują się na dedykowanej stronie: www.polskazobaczwiecej.pl oraz pod adresem: [email protected].

oprac. AP

foto. www.polskazobaczwiecej.pl

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here