Akademia Fitness prowadzi darmowe zajęcia na basenie Obora [ZDJĘCIA]

Akademia Fitness

Z myślą o wszystkich plażowiczach raciborskiego basenu Obora, przedstawiciele Akademii Fitness przygotowali aktywny wypoczynek.

- reklama -

 

W każdą sobotę lipca i sierpnia, o godzinie 13:00, osoby korzystające z atrakcji pływalni, mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęć fitness, które prowadzone są przez instruktorów klubu.

Jak zaznaczył właściciel Akademii Fitness, Marek Armatys, pierwsze spotkanie okazało się sporym sukcesem. – W ubiegłą sobotę, 22 lipca, pogoda nam dopisała i udało się przeprowadzić letni trening TBC. W zajęciach wzięły udział zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Nie ukrywam, że bardzo nas to cieszy, ponieważ już od wczesnych lat należy pokazywać najmłodszym, że sport to zdrowie – przyznał M. Armatys.

Kolejne zajęcia na basenie Obora odbędą się w sobotę, 29 lipca. – Serdecznie zapraszam na Zdrowy Kręgosłup – trening skupiony na wzmocnieniu mięśni biorących udział w stabilizacji kręgosłupa będący niezbędną profilaktyką w dbałości o prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Korzyścią tej formy treningu jest poprawa sylwetki oraz samopoczucia – powiedziała Ewa Koczwara, instruktorka Akademii Fitness, która poprowadzi kolejne zajęcia na basenie Obora.

Fot. Akademia Fitness

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here