Prezydent szuka fachowca, który zadba o jego politykę informacyjną

mirosław lenk

Magistrat ogłosił nabór na stanowisko Kierownika Biura Obsługi Prezydenta. To zupełnie nowa funkcja w strukturze organizacyjnej ratusza. Urzędnik będzie odpowiedzialny m.in. za kreowanie polityki informacyjnej prezydenta.

- reklama -

Urząd Miasta Racibórz ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Biura Obsługi Prezydenta. Przyszły kierownik musi m.in. mieć wykształcenie wyższe z zakresu nauk politycznych lub dziennikarstwa, legitymować się przynajmniej 4 latami stażu w zakresie dziennikarstwa lub wykonywaniem działalności gospodarczej o charakterze zgodnym z wymaganiami na tym stanowisku. Osoba zatrudniona na tym stanowisku w zakresie swoich obowiązków będzie mieć m.in. kierowanie pracami biura, planowanie i realizację budżetu tej struktury organizacyjnej, kreowanie polityki informacyjnej Prezydenta Miasta, zapewnienie obsługi technicznej i administracyjnej Prezydenta Miasta i jego zastępców. Jest to praca w 70% „za biurkiem” w pełnym wymiarze pracy.

Dokumenty można składać do 17 sierpnia tego roku.

Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć w zamieszczonym poniżej ogłoszeniu lub w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Racibórz.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here