„Ostatni pilot myśliwca. Wspomnienia” – biblioteka proponuje darmową e-książkę

Biblioteka Racibórz:

Burzliwe dzieje pilota myśliwca Jerzego Główczewskiego to lektura udostępniona przez raciborską bibliotekę w ramach akcji „Prezent od Ibuk Libra”.

Książka „Ostatni pilot myśliwca. Wspomnienia”, autorstwa Jerzego Główczewskiego, to barwna, napiętnowana dramatami saga opowiadająca dzieje przedwojennego polskiego inteligenta, ostatniego żyjącego pilota myśliwca, jego rodziny, przyjaciół oraz kolegów. Wspomnienia obejmują okres od dwudziestolecia międzywojennego do współczesności. Książka przypomina m.in. historię polskich pilotów w lotnictwie na Zachodzie, relacjonuje wydarzenia, które dziś zbyt często odchodzą już w zapomnienie.

- reklama -

Raciborska biblioteka umożliwia bezpłatny dostęp w sumie do prawie 3 tys. e-książek na platformie Ibuk Libra. E-book „Ostatni pilot myśliwca. Wspomnienia” udostępniony został w ramach comiesięcznej akcji „Prezent od Ibuk Libra”, dzięki której czytelnicy mogą sięgnąć po dodatkową nowość wydawniczą.

Jak wyjaśnia Magdalena Pordzik-Paskuda z Działu Promocji MiPBP, aby wypożyczyć książkę, wystarczy jedynie dostęp do internetu i indywidualny kod PIN, który można otrzymać w każdym oddziale i filii raciborskiej biblioteki.

Biblioteka Racibórz: Książka "Ostatni pilot myśliwca. Wspomnienia", autorstwa Jerzego Główczewskiego

Na podstawie inf. nadesłanej
publ. /k/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here