Michał Szpak gwiazdą wieczoru podczas XXV Memoriału

Racibórz, XXV Memoriał: Koncert Michała Szpaka

Charyzmatyczny artysta wystąpi podczas pierwszego dnia wydarzenia, tj. 19 sierpnia.

XXV Memoriał im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. Malinowskiego to pełne sportowych i muzycznych atrakcji wydarzenie, organizowane, aby upamiętnić strażaków poległych w 1992 roku podczas pożaru lasów w Kuźni Raciborskiej. W trakcie rokrocznej, 2-dniowej imprezy, w Raciborzu zaplanowano szereg takich atrakcji, jak turniej streetballa, zawody Firefighter Combat Challenge, rodzinny rajd rowerowy, koncert zespołu Blend, Galę Disco Polo z udziałem zespołu Piękni i Młodzi oraz – koncert Michała Szpaka.

- reklama -

Michał Szpak na Placu Długosza wystąpi pierwszego dnia wydarzenia. Piosenkarz jest obecnie jednym z najbardziej popularnych artystów polskiej sceny muzycznej a jego kariera nabrała błyskawicznego tempa od czasu występu w ubiegłorocznym konkursie Eurowizji, gdzie, głosami europejskich widzów, zdobył trzecie miejsce. Obdarzony wyjątkowo silnym głosem Michał Szpak ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród festiwalowych, takich jak Grand Prix Opola 2016 czy Super Jedynki. Od roku promuje swój (już platynowy) album „Byle być sobą”.

Charyzma Szpaka, jego mocny, emocjonalny głos, naturalny kontakt z publicznością i szalona energia sceniczna to gwarancja dobrej zabawy sobotniego wieczoru w Raciborzu. Początek koncertu gwiazdy zaplanowano na godz. 20:30. Wstęp jest bezpłatny.

Pełen program XXV Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. Malinowskiego znajdziecie tutaj.

/k/

- reklama -

24 KOMENTARZE

 1. Tak bardzo żałuję, że mnie tam nie będzie i zazdroszczę wszystkim którzy będą mogli przekonać się na żywo jak cudowny wokal i osobowość ma Michał 🙂

 2. Michał Szpak jest świetnym wokalistą i uwielbia śpiewać dla ludzi, stąd też jego wyjątkowy kontakt z publicznością. Jego koncerty to niezapomniane emocje!
  PS. Bardzo fajny artykuł 🙂 nareszcie bez motywu przewodniego pod tytułem „kontrowersyjny”… dużo bardziej trafny jest użyty tutaj epitet „charyzmatyczny” 😀

 3. Byłam na kilku koncertach Michała, są rewelacyjne !!! Polecam wszystkim tym, którzy nie słyszeli Michała na żywo ! Od razu powiem – koncerty Michała uzależniają i na pewno na jednym koncercie się nie skończy!

 4. Szykuje się bardzo emocjonujący wieczór. Koncerty Michała są niesamowite, gorąco polecam. Nie grany w radio, a pomimo tego słuchamy i uwielbiany przez tłumy 🙂

 5. Na żywo brzmi fantastycznie, piękny mocny głos, super energia i też świetni muzycy. Warto się wybrać i posłuchać, prawdziwa petarda.

 6. Czy to baba czy chłop?
  Kto to finansuje i za ile?
  Ponoć budżet miasta się nie przelewa.
  Trzeba podać publicznie koszty , bo to za publiczne pieniądze.

 7. Świetny wokalista .
  Ale dlaczego Raciborzanie po raz kolejny mają przypomnieć tę wielką tragedię strażaków i ich rodzin
  radością i zabawą.To dziwny pomysł ten memoriał za państwowe pieniądze.
  Może by wreszcie upamiętnić śmierć tragiczną strażaków jakimś cokołem lub tablicą pamiątkową w centrum miasta. A tu już przechulano przez lata tyle pieniędzy.

 8. Doskonały wokalista. Byłam na kilku koncertach i z tą charyzmą to prawda nie można od chłopaka oderwać oczu. I ten piękny wokal. Szkoda że znów tak daleko. Polecam swrdecznie. Koncerty Michała to magia. Pozdrawiam z Wrocławia.

 9. Co to jest? Już wolałabym 6 raz Dodę. Z roku na rok coraz gorsi „artyści”. Memoriał skończył się na koncercie Sylwii Grzeszczak 🙁
  PS Tak, znam twórczośc tego pana. Nie, nie jest zachwycająca. Co najwyżej przeciętna, idealnie wpadająca w dzisiejsze standardy polskiej muzyki.

  • Byłam na koncercie pani Dody. I powiem że mnie nie zachwyciła. Głos moze ładny ale wizerunek sceniczny tragiczny. Ostatnio jak byłam na jej koncercie. Muzyka była za głośna i nic specjalnego nie pokazała oprócz tych sztucznych ogni i serpentyn.

 10. Żałuję że nie mogę tam być. Czekam na Bolesławiec. Na koncerty Michała Szpaka przyjeżdżają fani z miejsc oddalonych o tysiące kilometrów i są zachwyceni a polscy hejterzy , którzy nigdy nie byli na zadnym koncercie muszą się oczywiście popisać swoją ignorancją i chamstwem. I jak można porównywać Dodę do Michała Szpaka? Oczywiście co kto lubi, jeden lubi super wokal i charyzmę a drugi goliznę i wulgarne zachowania. Dla mnie Michał Szpak to gwiazda nr 1 w Polsce o czym mieliśmy się okazję przekonać na Złotym Opolu . Doda zrobiła wielkie show a Michał po prostu obronił się magicznym wokalem.

 11. super, to będzie na pewno świetny wieczór, bo koncertu Michała Szpaka nie da się zapomnieć, świetny, charyzmatyczny artysta, rewelacyjny głos i magia na koncertach, polecam wszystkim 🙂

 12. zablysnal 1 piosenka na eurowizji z pomalowanymi pazurami,wiecej nic nie pokazl i chce abysmy go polubili,nawet w telewizji ,tylkopiosenka chyba jedyna

  • Widać jak Polacy mało wiedzą o Michale. A to bardzo zdolny, młody człowiek. Słuchałam jego płyty. Jedyna płyta polskiego wokalisty jaką mam w domu. Jest na prawdę super. Chłopak mam talent. Pięknie śpiewa. A co do pomalowanych paznokci. On ma taki styl. Nawet mu pasują te pomalowane paznokcie. Choć przyznam się ja w ogóle nie zwracam na nie uwagi. A byłam już na wielu koncertach.

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here