Zaginęła Luiza Suchodolska. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach [AKTUALIZACJA]

Komisariat Policji w Rydułtowach odwołuje poszukiwania za zaginioną Luizą Suchodolską.

- reklama -

[AKTUALIZACJA 24 08 2017) 17-latka oddaliła się z domu tydzień temu. Od chwili przyjęcia zawiadomienia o zaginięcia nad ustaleniem jej miejsca pobytu pracowali kryminalni z wodzisławskiej komendy i mundurowi z rydułtowskiego komisariatu. Wczoraj wieczorem, dziewczynę odnaleźli policjanci z Rydułtów. Spacerowała z koleżanką po mieście. Całą i zdrową oddali pod opiekę rodziców. O dalszym losie nastolatki zdecyduje sąd.

——————————–

Komisariat Policji w Rydułtowach prowadzi poszukiwania za zaginioną Luizą Suchodolską. 17-latka po raz ostatni widziana była 18 sierpnia 2017 roku kiedy wyszła z domu. Do chwili obecnej nie skontaktowała się jednak z bliskimi.

 

ZAMIESZKAŁA: Rydułtowy

WIEK: 17 lat.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: brak.

UBIÓR: krótkie spodenki, różowa bluza z kapturem

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim pod numerem telefonu (32) 453 72 55, (32)453 72 66 lub Komisariatem Policji w Rydułtowach pod numerem telefonu (32) 412 58 10. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here