Spontaniczne ekspresje. Nowa wystawa w Galerii Obok

spontaniczne ekspresje galeri obok raciborz rck

W galerii przy RCI będzie można zobaczyć efekty warsztatów dla dzieci i młodzieży, które odbywały się w pracowni EVOLUTIO.

6 września o godz 17:00 w Galerii Obok (RCK RCI przy ul. Długiej 2) odbędzie się wernisaż wystawy „Spontaniczne ekspresje”. Będzie to finał cyklu warsztatów dla dzieci i młodzieży prowadzonych od marca do maja przez pracownię EVOLUTIO. – Podczas oglądania zachęcamy Państwa do wyjścia poza ramy umysłu, poza oczekiwania i ocenę, a tym samym otwarcie się na tych młodych artystów. Artystów, którymi gdzieś w głębi wszyscy jesteśmy. Być może każdy znajdzie tam jakąś cząstkę siebie – mówią organizatorzy. Wstęp na wernisaż jest darmowy.

- reklama -

Warsztaty prowadzone w EVOLUTIO wspierają rozwój młodych ludzi, łączą ruch i ekspresję manualną. Prowadzone są autorską metodą dance&image (taniec&obraz), która powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w dziedzinie rozwoju osobistego. Dzieci w naturalny sposób wykorzystują ruch jako środek wyrazu, a muzyka i taniec pomaga w budowaniu kontaktu z własnym ciałem i pogłębianiu jego świadomości, co skutkuje lepszą relacją z samym sobą, z rówieśnikami i z otoczeniem. Bardzo ważną częścią warsztatów jest odkrywanie i uruchamianie twórczego potencjału, uwrażliwianie na obcowanie z twórczością innych, odejście od oceny i krytyki.

spontaniczne ekspresje galeri obok raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here