Fitness dla Zdrowia w wykonaniu Akademii Fitness [ZDJĘCIA]

Akademia Fitness
Akademia Fitness.

„Bardzo się cieszę, że już drugi raz mogliśmy zorganizować Fitness dla Zdrowia. Frekwencja jak najbardziej dopisała.”

- reklama -

Trening obwodowy, Pilates Baby, Zdrowy Kręgosłup, Latino After Party – z takich zajęć sportowych skorzystać mogli wszyscy chętni w trakcie Pikniku Rodzinnego organizowanego w przeddzień trzeciej edycji RAFAKO Półmaraton Racibórz. Tego dnia, oprócz zajęć sportowych na boisku Szkoły Podstawowej nr 4 osoby biorące udział w wydarzeniu mogły uczestniczyć w Pasta Party, grach i zabawach z Crazy Clubem.

– Bardzo się cieszę, że już drugi raz mogliśmy zorganizować Fitness dla Zdrowia. Frekwencja jak najbardziej dopisała. Przybyło wielu uczestników, którzy razem z naszymi instruktorami dzielnie ćwiczyli i korzystali z atrakcji. Podobnie jak w poprzednich edycjach biegu, w tym roku także prowadziliśmy rozgrzewkę dla startujących – powiedział Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness. – Tak wyjątkowe święto sportu, jakim jest RAFAKO Półmaraton Racibórz to oprócz sportowej rywalizacji także promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. W związku z tym pragniemy podziękować, że mogliśmy w tak wspaniałej akcji uczestniczyć i po raz kolejny zorganizować Fitness dla Zdrowia. Wielkie podziękowania należą się także naszym instruktorom, którzy jak zwykle dali z siebie wszystko – dodała właścicielka i instruktorka Akademii Fitness Joanna Armatys.

Jedną z instruktorek w trakcie Fitness dla Zdrowia była Karina Krybus. – Na zajęcia, oprócz osób biorących udział w Pikniku Rodzinnym przyszli także nasi stali bywalcy, co nie ukrywam było bardzo motywujące. Pomimo upalnej pogody uczestnicy dzielnie ćwiczyli na zajęciach. Wieczorem wszyscy razem świetnie bawiliśmy się na Latino After Party – wyjaśniła trenerka klubu.

W tym roku postawiliśmy na Trening obwodowy. I to był strzał w dziesiątkę!! Dlaczego? W treningu tym udział mogli wziąć wszyscy niezależnie od wieku, ponieważ ćwiczenia i sprzęt zostały dostosowane do możliwości uczestników – powiedziała Monika Magdewicz – jedna z prowadzących zajęcia.

Oprócz zajęć sportowych, przedstawiciele Akademii Fitness w trakcie Fitness dla Zdrowia rozdawali bony na pomiar analizatorem składu ciała TANITA oraz karnety do Akademii Fitness. Co więcej, poza zajęciami z klubem fitness o dobre samopoczucie odwiedzających dbali animatorzy Crazy Clubu prowadząc gry i zabawy dla dzieci. Zaś niwelowanie kontuzji i masaże relaksacyjne oferowali rehabilitanci z RehaFix. Dla spragnionych, nie tylko dobrej zabawy, przedstawiciele Zakładu Wodociągów i Kanalizacji z Raciborza przygotowali dzbanki pełne orzeźwiającej wody. Tego dnia nie mogło zabraknąć czegoś słodkiego, bowiem swoje przysmaki serwowała Lodziarnia pod Orzechem, z kolei restauracja Fanaberie Smaków oferowała pyszne dania.

Fot. Akademia Fitness

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here