Zajęcia artystyczne 2017/2018 w Raciborskim Centrum Kultury

Raciborskie Centrum Kultury zajęcia Racibórz
Zajęcia artystyczne 2017/2018 w Raciborskim Centrum Kultury

W ofercie zajęcia plastyczne, taneczne, teatralne, wokalne, instrumentalne, rękodzielnicze i literackie, nauka języka angielskiego, a także grupa zabawowa dla najmłodszych oraz gry planszowe dla młodzieży.

- reklama -

Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na zajęcia w sezonie artystycznym 2017/2018. – Większość zajęć rozpoczynamy w październiku 2017 roku. Wyjątkiem jest Grupa Zabawowa FIKU MIKU, Kurs Tańca Towarzyskiego i Klub Miłośników Tańca Towarzyskiego oraz zajęcia English is cool, które startują już we wrześniu. Nie możesz przyjść na spotkanie organizacyjne? Nic straconego – zadzwoń i dowiedz się więcej pod nr. tel. 32 415 31 72 lub 32 412 32 48 – zachęca do udziału RCK.

Ilość miejsc na każdych zajęciach jest ograniczona. Pierwszeństwo udziału mają osoby, które uczęszczały w zajęciach RCK w poprzednim sezonie artystycznym. Po spotkaniach organizacyjnych wszyscy nowi uczestnicy będą zobowiązani zarejestrować się przez stronę www.strefazajec.pl. Raciborskie Centrum Kultury zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie.

Oferta zajęć RCK

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here