Konkurs wiedzy o ruchu drogowym w raciborskiej bibliotece

konkurs wiedzy o ruchu drogowych raciborz
Ruch drogowy.

Uczniowie klas IV-VII szkół podstawowych oraz klas II-III szkół gimnazjalnych będą mogli wykazać się wiedzą na temat ruchu drogowego.

Raciborska Biblioteka, Urząd Miasta Racibórz oraz Komenda Powiatowa Policji w Raciborzu zapraszają uczniów klas IV-VII szkół podstawowych oraz klas II-III szkół gimnazjalnych do udziału w Konkursie Wiedzy o Ruchu Drogowym organizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu oraz Europejskiego Dnia bez Samochodu. Konkurs odbędzie się 21 września w Wypożyczalni i Czytelni Naukowej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu (Rynek 12).

- reklama -

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie przez każdego z uczestników karty zgłoszenia i dostarczenie jej – osobiście, pocztą lub pocztą elektroniczną – przez zgłaszającą placówkę (szkołę) na adres organizatora: Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Kasprowicza 12, 47-400 Racibórz lub do Wypożyczalni i Czytelni Naukowej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej ul. Rynek 12, 47-400 Racibórz, e-mail: [email protected] do 15 września 2017 r.

Dodatkowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Wypożyczalni i Czytelni Naukowej Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu, Rynek 12, telefon 32 415 44 49.

Do pobrania:
Regulamin
Karta zgłoszenia

konkurs wiedzy o ruchu drogowych raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here