Wakacje z GOK-iem Kornowac: Wycieczka do Zakopanego i zielona noc [ZDJĘCIA]

wakacje gok kornowac
Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kornowacu.

Zakończyły się Wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Kornowacu. Pod koniec sierpnia uczestnicy akcji pojechali do Zakopanego, a 1 września odbyła się „zielona noc”.

Gminny Ośrodek Kultury w Kornowacu zorganizował wycieczkę do Zakopanego. Trwała ona trzy dni, a w programie każdy mógł znaleźć coś ciekawego dla siebie. Pierwszego dnia po zwiedzeniu miasta na uczestników czekała niespodzianka w postaci góralskiego grilla. Drugi dzień mieszkańcy gminy Kornowac spędzili aktywnie. Najpierw udali się w trasę z przewodnikiem do Doliny Strążyskiej i Wodospadu Silklawica, podziwiając widoki i zachwycając się różnorodnością fauny i flory Tatrzańskiego Parku Narodowego. Po wędrówce przyszedł czas na relaks w parku wodnym. – W piątek po śniadaniu nastąpił smutny moment, ponieważ musieliśmy się spakować i udać się w drogę powrotną. Wszyscy uczestnicy wycieczki zgodnie stwierdzili, iż pragną powrócić w to przepiękne miejsce, gdzie góralska gościnność, smaczne regionalne jedzenie oraz nadzwyczajne piękno polskich gór swoją magią zaprasza każdego z nas niezależnie od pory roku – relacjonuje GOK Kornowac.

- reklama -

1 września natomiast wychowawcy świetlic Gminnego Ośrodka Kultury w Kornowacu zorganizowali dla dzieci „zieloną noc”, która odbyła się w Domu Kultury w Pogrzebieniu. Dzieci mogły wziąć udział w konkursach i zabawach, obejrzeć filmy, ale także spróbować nieco samodzielności. – Tylko nieliczni z nich pokonali zmęczenie i dotrwali prawie do rana nie zmrużając oka. Rankiem po zjedzeniu śniadania dzieci uśmiechnięte, niekoniecznie wyspane wróciły do swoich domów. Zaplanowane przedsięwzięcie udało się znakomicie, ale przede wszystkim dostarczyło wszystkim niesamowitych emocji i niezapomnianych wrażeń – opisuje GOK.

fot. GOK Kornowac
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here