Wybory uzupełniające do rady miasta: rozlosowano numery list

wybory uzupełniające
wybory

6 września zostało przeprowadzone losowanie, którego celem było przyznanie numerów listom kandydatów na radnych w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Racibórz.

- reklama -

Poniżej przedstawiamy komunikat Miejskiej Komisji w tej sprawie.

KOMUNIKAT MIEJSKIEJ KOMISJI WYBORCZEJ W RACIBORZU z dnia 6 września 2017 r. o przyznanych numerach listom kandydatów na radnych w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Racibórz

Na podstawie art. 410 § 8 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy ( t.j. Dz. U. z 2017 r. poz. 15 z późn. zm.) Miejska Komisja Wyborcza w Raciborzu podaje do wiadomości publicznej informację o przyznanych numerach listom kandydatów na radnych zarejestrowanym w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Racibórz zarządzonych na dzień 1 października 2017 r.

W wyniku losowania przeprowadzonego w dniu 6 września 2017 r. Miejska Komisja Wyborcza w Raciborzu przyznała następujące numery listom kandydatów na radnych zarejestrowanym w okręgu nr 20 przez poniższe komitety wyborcze w wyborach uzupełniających do Rady Miasta Racibórz zarządzonych na dzień 1 października 2017 r.:

1 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA RACIBORZA

2 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAGDALENY DURAJ

3 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALANA WOLNEGO – WOLNY RACIBÓRZ

4 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA SMUDZIŃSKIEGO

Przewodniczący Miejskiej Komisji Wyborczej w Raciborzu Jan Cieślak.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here