Zamek zaprasza do bezpłatnego zwiedzania

„Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”.
„Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”

W tym roku do akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” po raz pierwszy włączy się również Zamek Piastowski w Raciborzu.

- reklama -

W dniach 6 – 8 października 2017 r. odbędzie się trzecia edycja akcji „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną. Akcja to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. W tym roku do akcji, po raz pierwszy włączy się również Zamek Piastowski w Raciborzu.

Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną. Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

Zamek Piastowski Racibórz

W dniach 6 – 8 października 2017 r. będzie można zwiedzić Zamek Piastowski w Raciborzu oraz kaplicę pw. św. Tomasza Becketa bezpłatnie. Do zwiedzania organizatorzy zapraszają:

Piątek: od 9.00 do 16.00
Sobota: od 10.00 do 18.00
Niedziela: od 10.00 do 18.00

Zwiedzanie będzie odbywać się co pełną godzinę z przewodnikiem. Zainteresowane grupy prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 32 700 60 52 lub e-mailowy: [email protected]

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here