40-lecie ZSOMS. Przygotowania do jubileuszu

ZSOMS Racibórz
40-lecie ZSOMS Racibórz

Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu obchodzi w tym roku 40-lecie działalności. Z tej okazji odbędą się m.in. uroczysta gala w RCK oraz bal jubileuszowy.

- reklama -

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego zapraszają do udziału w uroczystych obchodach jubileuszu 40-lecia ZSOMS, które odbędą się 29 września 2017 r.

ZSOMS Racibórz

Współorganizatorem obchodów jest MKS-SMS Victoria Racibórz. Partnerami: MKZ Unia Racibórz, Raciborskie Centrum Kultury, Polskie Towarzystwo Pedagogiczne oddział w Raciborzu oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu. Honorowy patronat nad uroczystościami objął Marszałek Województwa Śląskiego, Wojciech Saługa.

ZSOMS Racibórz

Program obchodów Jubileuszu 40-lecia Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego – 29 września 2017 roku

8:30 msza św. w intencji uczniów, absolwentów i pracowników ZSOMS w kościele pw. Św. Mikołaja

10:00 uroczyste odsłonięcie tablicy pamiątkowej (parter, budynek A)

10:00 – 15:00 zwiedzanie szkoły; od godziny 9:30 do 15:00 czynna będzie kawiarenka na I piętrze w hali lekkoatletycznej

10:15 konferencja popularnonaukowa Racibórz – Kultura fizyczna w zmieniających się realiach społecznych – aula ZSOMS (III piętro w budynku A)

13:00 uroczysta gala jubileuszowa w Raciborskim Centrum Kultury (ul. Chopina 21)

18:00 Bal Jubileuszowy w Centrum Konferencyjno-Rekreacyjnym przy Ośrodku Szkolenia Olimpijskiego w Zakrzowie (ul. Parkowa 20)

ZSOMS Racibórz
40-lecie ZSOMS Racibórz

Zgłoszenie udziału w Balu Jubileuszowym należy wysłać na adres mailowy [email protected] na formularzu, który można pobrać na stronie internetowej szkoły. Koszt udziału to 100 zł od osoby.

Wpłaty należy dokonywać na konto:
Rada Rodziców przy ZSOMS
ul. Kozielska 19, 47-400 Racibórz
nr konta: 37 8475 0006 3001 0014 4498 0001
W tytule przelewu proszę wpisać: 40 LECIE imię i nazwisko
Termin nadsyłania zgłoszeń (wypełniony formularz) oraz uiszczania opłat upływa 10 września 2017 r.

– Pragniemy, abyście Państwo stali się nie tylko uczestnikami imprez związanych z jubileuszowym spotkaniem, ale również współtwórcami tego zaszczytnego przedsięwzięcia. Zachęcamy do włączenia się w organizację zjazdu oraz zwracamy się z prośbą o przesłanie na adres mailowy [email protected] zdjęć, które wykorzystamy w czasie uroczystości jubileuszowych. Komitet Organizacyjny zwraca się także do firm i instytucji z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe, które pozwoli na realizację zamierzonych inicjatyw obchodów jubileuszu 40-lecia szkoły. Zgromadzone od sponsorów środki chcemy przeznaczyć miedzy innymi na: – organizację konferencji popularnonaukowej, – druk zaproszeń, dyplomów, medali okolicznościowych, – ufundowanie okazjonalnych pamiątek związanych z obchodami, – zakup koszulek i upominków okolicznościowych, – zorganizowanie wystaw jubileuszowych. Wpłaty można dokonywać na konto Rady Rodziców ZSOMS (numer podany wyżej). W tytule przelewu prosimy wpisać „40-lecie ZSOMS”. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji jubileuszu można uzyskać: pisząc na adres e-mail: [email protected], dzwoniąc pod numery telefonu: 538454197 (Małgorzata Bonk) lub 602485924 (Sławomir Szwed), bezpośrednio w sekretariacie szkoły: Racibórz, ul. Kozielska 19 – zachęca ZSOMS w Raciborzu.

ZSOMS Racibórz

Fot. archiwum ZSOMS

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here