Sylwestrowe odliczanie w Akademii Fitness

Akademia Fitness Sylwester Racibórz
Rusza III edycja Sylwestrowego odliczania w Akademii Fitness

Pragniesz zachwycić znajomych swoja figurą w Sylwestra? Rozpocznij pracę nad sylwetką przed wielkim balem i poczuj się pięknie w nowej kreacji ufundowanej przez Akademię. Dopełnieniem nagrody będzie sesja fotograficzna.

- reklama -

Noc Sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. To właśnie tego dnia chcemy wyglądać pięknie, świeżo i zdrowo, bowiem jak mówi znane przysłowie „Jaki Sylwester, taki cały rok”. Co zrobić, aby w ten wspaniały dzień cieszyć się zgrabną sylwetką? Nic prostszego, wystarczy wziąć udział w III edycji SYLWESTROWEGO ODLICZANIA z Akademią Fitness.

W programie udział może wziąć każdy, kto czuje potrzebę zmiany swojego ciała, a tym samym samopoczucia. Na zwycięzcę, czyli osobę, która zgubi najwięcej centymetrów, czeka bon na kreacje, w nowym MNIEJSZYM rozmiarze oraz SESJA FOTOGRAFICZNA.

Pamiętajcie jednak, że w tym programie nie ma osób przegranych, bowiem każdy kto zmniejszy swoje wymiary już o 1 cm otrzyma 1% rabatu na dowolny karnet.

Zapisy przyjmowane są od 25 do 29 września w siedzibie Akademii Fitness (ul. Ocicka 4) oraz pod numerem telefonu 788 868 656.

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here