Dubel projektu 4Biegi Racibórz w Święto Niepodległości

polmaraton raciborz
III Rafako Półmaraton Racibórz.

Na Ostrogu odbędzie się bieg dla wszystkich tych, którzy nie zdążyli skompletować medalu w całość.

11 listopada o godz. 11:00 na ul. Grzonki w Raciborzu rozpocznie się dodatkowy bieg w ramach projektu 4Biegi Racibórz. Trasa będzie liczyła ok. 6 km i będzie wiodła poprzez żwirownię w dzielnicy Ostróg.

- reklama -

Projekt 4Biegi był jedną z propozycji uczczenia obchodów jubileuszu 800-lecia przyznania praw miejskich Raciborzowi. Łączył w sobie cztery najważniejsze raciborskie biegi: Bieg Nadodrzański, Twardziela, Bieg bez Granic i III RAFAKO Półmaraton Racibórz. Po każdych ukończonych zawodach uczestnik otrzymywał część medalu przedstawiającą charakterystyczne miejsca w mieście. Złożony w całość stanowi unikatową pamiątkę z Raciborza. Organizatorzy mają świadomość, że nie wszystkim udało się skompletować krążek, więc postanowili zorganizować dubel. – Każdy, kto ukończy wymagany dystans, otrzyma 1 zewnętrzną część medalu projektu 4Biegi. Okrągła, którą można było zdobyć, startując w półmaratonie, jest już niedostępna – tłumaczy Tomasz Bieliński z Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu.

Opłata startowa do 6 listopada wynosi 20 zł, a w dniu zawodów 40 zł (płatna tylko gotówką). Należy się spieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona i wynosi 200 osób. Biuro Zawodów znajdować się będzie przy ul. Grzonki. Czynne będzie w godz. 8:30-10:30. Zapisy trwają na stronie https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=3393.

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here