“Wesoła wdówka” w MOKSiR w Kuźni Raciborskiej

wesola wdowka kuznia raciborska
"Wesoła wdówka".

Operetkę Franciszka Lehára będzie można obejrzeć w październiku. Bilety są już w sprzedaży.

21 października o godz. 17:00 Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej zaprasza na operetkę Franciszka Lehára “Wesoła wdówka”. Bilety do nabycia w kasie MOKSiR w cenie 60 zł. Liczba miejsc ograniczona. Możliwa wcześniejsza rezerwacja.

- reklama -

„Wesoła wdówka” Franciszka Lehara to nieśmiertelna i obowiązkowa pozycja w literaturze operetkowej, pełna przebojów i zaskakujących zwrotów akcji. Hanna Glawari, wdowa po nieodżałowanym bankierze, odziedziczyła właśnie 20 milinów! To łakomy kąsek, dla którego niejeden mężczyzna jest w stanie zrobić niemal wszystko. Intryga więc goni intrygę, a na głównym planie – jak w każdej szanującej się operetce – wielka miłość warta każdych pieniędzy! Czym skończy się ten wyścig do ręki wesołej wdówki? Czy Hanna odnajdzie swą młodzieńczą miłość? Czy będzie mogła w końcu zaśpiewać „Usta milczą, dusza śpiewa”?

Obsada: Hanna Glawari – Jolanta Kremer, Daniło Daniłowicz – Arkadiusz Dołęga, Walentyna – Anna Ogińska, Zeta – Jacek Woleński, Camille de Rosillon – Oskar Jasiński, Orkiestra Kameralna Grande Passione.

wesola wdowka kuznia raciborska moksir

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here