Gala Zespołu Tanecznego Skaza – co jeszcze w ten weekend?

zespol taneczny skaza raciborz rck
Zespół Taneczny Skaza podczas Mistrzostw Polski w Zapasach.

Gala Zespołu Tanecznego Skaza w RCK, Festiwal Motywy Bluesa w Restauracji Młyn, wegańska kuchnia i koncert punkrockowy na zamku czy Święto Pieczonego Ziemniaka w Rudach – sprawdź, co jeszcze będzie się działo w najbliższych dniach.

23 i 24 września o godz. 18:00 w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 odbędzie się Gala Zespołu Tanecznego Skaza. Będzie to podsumowanie sezonu artystycznego 2016/2017, a zaprezentują się wszystkie grupy taneczne. Wstęp: 5 zł. Honorowane raciborskie karty: Senior 60+ i Rodzina+.

- reklama -

Zespół taneczny „Skaza” z Raciborza został założony we wrześniu 2011 roku w Raciborskim Centrum Kultury. Instruktorem, choreografem i opiekunem zespołu od początku istnienia jest Manuela Krzykała, którą wspiera młody, zdolny tancerz i instruktor Denis Chory.

Zespół składa się z 17 grup, w których tańczy około 250 tancerzy od 4 do 50 roku życia. Zespół szkoli się w takich technikach tanecznych jak: taniec klasyczny, taniec jazzowy, techniki pop jazzowe, taniec współczesny, street dance. Zdobywa nagrody i wyróżnienia na wielu konkursach i turniejach tanecznych. Bierze również udział w licznych pokazach, eventach, warsztatach itp.

gala zespolu tanecznego skaza

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here