VI Gala Zespołu Tanecznego Skaza. Radość i podziękowania [ZDJĘCIA]

Skaza Racibórz RCK
VI Gala Zespołu Tanecznego Skaza w RCK

Za nami gala podsumowująca sezon artystyczny 2016/2017 zespołu tanecznego składającego się z 17 grup – około 250 tancerzy od 4 do 50 roku życia.

- reklama -

 

Wczoraj, 23 września, w Raciborskim Centrum Kultury przy ul. Chopina 21 odbyła się VI Gala Zespołu Tanecznego Skaza. Wydarzenie było podsumowaniem sezonu artystycznego 2016/2017. Podczas występów można było zobaczyć wszystkie grupy taneczne, które zaprezentowały układy, dzięki którym wywalczyły niejedną nagrodę w minionym sezonie artystycznym.

RCK Racibórz Skaza
VI Gala Zespołu Tanecznego Skaza w RCK

Nie zabrakło też podziękowań dla prowadzących zespół. Instruktorem, choreografem i opiekunem zespołu od początku istnienia jest Manuela Krzykała, którą wspiera młody, zdolny tancerz i instruktor Denis Chory.

Zespół taneczny Skaza z Raciborza został założony we wrześniu 2011 roku w Raciborskim Centrum Kultury. Składa się z 17 grup, w których tańczy około 250 tancerzy od 4 do 50 roku życia. Zespół szkoli się w takich technikach tanecznych jak: taniec klasyczny, taniec jazzowy, techniki pop jazzowe, taniec współczesny, street dance. Zdobywa nagrody i wyróżnienia na wielu konkursach i turniejach tanecznych. Bierze również udział w licznych pokazach, eventach, warsztatach itp.

Fot. Anna Łapka

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here