Spotkanie z Beatą Czogałą – uczestniczką programu „Ewa gotuje”

Beata Czeogała Ewa Wachowicz Nędza
Beata Czogała - popularna blogerka, podróżniczka, zwyciężczyni wielu kulinarnych konkursów, uczestniczka programu "Ewa gotuje".

Niedawno gościła w domu Ewy Wachowicz, biorąc udział w nagraniach do programu „Ewa gotuje”. Teraz zaprasza na spotkanie w GCK w Nędzy.

- reklama -

Popularna blogerka, podróżniczka, zwyciężczyni wielu kulinarnych konkursów, uczestniczka programu „Ewa gotuje”. Na spotkanie pełne smaku z Beatą Czogałą Gminne Centrum Kultury w Nędzy zaprasza 12 października o godz. 16.30.

Ma trzy pasje: podróże, gotowanie i książki. Dzięki nim czuje się wolna i szczęśliwa. – Podróże, nieważne czy te bliskie, czy dalekie, pozwalają mi się oderwać od szarej rzeczywistości. Tak samo jest w kuchni. Kiedy do niej wchodzę odsuwam w niepamięć wszystkie problemy i troski i zaczynam tworzyć – mówi Beata Czogała.

Dodaje, że nie jest typem szefa kuchni. Raczej woli przepisy tworzyć i się nimi delektować. Cały czas stara się zdobywać nową wiedzę, a im więcej wie, tym bardziej rośnie jej apetyt na nowe kulinarne odkrycia.

Jest zwyciężczynią wielu kulinarnych konkursów, m.in. Krakus na przepis ulubionego chłodnika, Janpol z przepisem na placuszki walijskie, galerii Magnolia we Wrocławiu – warsztaty kuchni meksykańskiej prowadzone przez Piotra Kucharskiego, Bonduelle z przepisem na calzone ze szpinakiem, pomidorkami, roszponką i mozzarellą. Jej przepisy regularnie są publikowane przez różne czasopisma.

Niedawno gościła też w domu Ewy Wachowicz biorąc udział w nagraniach do programu „Ewa gotuje”.

Spotkanie w Nędzy odbędzie się 12 października o godz. 16.30 w sali przy ul. Strażackiej 2. Zorganizowane będzie w ramach zajęć Uniwersytetu Trzeciego Wieku, ale przyjść może każdy. Wstęp wolny.

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here