Treningi, nagrody i zabawa, czyli Dzień Otwarty Akademii Fitness [ZDJĘCIA]

Akademia Fitness Racibórz
Treningi, nagrody i zabawa, czyli Dzień Otwarty Akademii Fitness

Wszyscy uczestnicy Dnia Otwartego skorzystali z bogatego programu zajęć. Instruktorzy Akademii Fitness przygotowali aż 13 różnych form zajęć.

- reklama -

W minioną sobotę, 23 września, odbył się Dzień Otwarty Akademii Fitness. W trakcie wydarzenia można było skorzystać z darmowych zajęć, porad dietetyka, trenerów personalnych oraz fizjoterapeutki Agaty Szczepaniak z gabinetu „Rehafix. Nie zabrakło także specjalnych nagród i innych niespodzianek ufundowanych przez organizatorów oraz firmę Eko Bistro BeFit. Dla ugaszenia pragnienia na uczestników sobotnich ćwiczeń czekała woda ZWiK.

Wszyscy uczestnicy sobotniego Dnia Otwartego skorzystali z bogatego programu zajęć. Instruktorzy Akademii Fitness przygotowali aż 13 różnych form zajęć , które odbywały się na dwóch salach jednocześnie. Aktywny dzień zaczął się od zajęć Aktywni 50+ , gdzie grupa seniorek jak zwykle nie zawiodła i licznie zgromadziła się na sali, aby wspólnie poćwiczyć. O godz. 9.00 na sali nr II odbył się Brzuch&Stretching oraz Body Shape, na których można było wzmocnić mięśnie brzucha, jak i rozciągnąć całe ciało. Kolejne zajęcia (sala I) przeznaczone były dla osób, które chciały spalić tkankę tłuszczową i wzmocnić brzuch, uda i pośladki, czyli Fat Burning i ABT.

Z kolei na sali II o godz. 10.00 odbyły się zajęcia TRX – angażujące mięśnie całego ciała, pokonujące siłę grawitacji i pozwalające na pracę z ciężarem własnego ciała. – Zajęcia TRX od momentu wprowadzenia ich do naszego grafiku cieszą się dużym powodzeniem – mówi Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness.

Tego dnia odbyły się również zajęcia choreograficzno-wzmacniające Step&Shape i TBC – wzmacniające i modelujące całe ciało. W dalszej części dnia otwartego przeprowadzono również zajęcia dla osób preferujących wolniejsze tempo i mających problemy z kręgosłupem – Zdrowy Kręgosłup i Pilates. Na koniec sobotnich zajęć uczestnicy wraz z Agnieszką i Grzegorzem przenieśli się na gorącą Kubę dzięki zajęciom Latino Dance.

– Cieszymy się niezmiernie, że aż tyle osób spędziło z nami to sobotnie przedpołudnie. Do naszego klubu zawitali jak zwykle nasi stali bywalcy, ale w zajęciach wzięło również udział sporo nowych osób. Mamy nadzieję, że dzięki takim akcjom jeszcze więcej fanów zdrowego stylu życia będzie wybierać aktywny styl życia. Serdecznie dziękujemy za współpracę i poczęstunek Zakładowi Wodociągów i Kanalizacji ZWiK Racibórz, gabinetowi Rehafix oraz firmie Ekobistro „BeFit” – mówi Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness.

Dzień otwarty był również okazją do rozmowy o kolejnej edycji Sylwestrowego Odliczania. To jeden z programów odchudzających w Akademii Fitness. – Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji „Sylwestrowego Odliczania”. Za sprawą naszego programu zwyciężczynie pierwszej i drugiej edycji zmniejszyły swoje wymiary o 29 i 30 cm. Co ważne wygrać można nie tylko ujemne kilogramy, ale również bon na nową sukienkę oraz sesję fotograficzną. Zapisy do programu przyjmujemy do 29 września – dodaje na koniec M. Armatys.

Fot. AF

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here