Konkurs Literacki „Racibórz prozą zaczarowany”

Pióra w dłoń! Racibórz prozą zaczarowany… tym razem historyczny

Do 13 października można składać prace. Organizatorami IV edycji Konkursu Literackiego „Racibórz prozą zaczarowany” są raciborska biblioteka oraz Miasto Racibórz.

- reklama -

W tegorocznej edycji Konkursu Literackiego „Racibórz prozą zaczarowany” , w związku z obchodami 800-lecia Raciborza, do udziału zakwalifikowane zostaną prace napisane prozą (nie mniej niż 5 i nie więcej niż 10 stron maszynopisu), związane z dowolnym wydarzeniem historycznym, które miało wpływ na powstanie i rozwój miasta Raciborza. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Prace konkursowe opatrzone godłem należy dostarczyć do biblioteki w terminie do 13 października 2017 r. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 10 listopada w bibliotece przy ul. Kasprowicza 12.

Nagrody dla zwycięzców wynoszą kolejno 1000, 600 i 400 zł za zajęcie I, II i III miejsca. Szczegółowy regulamin oraz formularze zgłoszenia dostępne na stronie internetowej biblioteki pod adresem www.biblrac.pl

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here