Vanesa Harbek Band – ognisty blues prosto z Argentyny

Vanesa Harbek Blues Band

Muzyką z pogranicza bluesa, jazzu, rocka i soulu, czerpiącą z tradycji południowoamerykańskiej i karaibskiej, Vanesa Harbek oczaruje publiczność już 14 października.

14 października, w sali widowiskowej Domu Kultury „Strzecha” (ul. Londzina 38) wystąpi niezwykle utalentowana, pochodząca z Argentyny gitarzystka, wokalistka, trębaczka i showmanka. Vanesa Harbek, która koncertowała w wielu krajach Europy, Ameryki Północnej i Południowej, scenę dzieliła z takimi artystami, jak Igor Prado, Decio Caetano, Big Gilson, David Tanganelli, Omar Coleman, Sugar Blue, Dave Riley, Linsey Alexander y Vino Louden (USA), Antonio Vergara, Kenny Blues Boss Wayne, Marcos Coll, Daryl Taylor, Rico MacClarrin czy Vargas Blues Band.

- reklama -

W Raciborzu artystka wystąpi ze znakomitym zespołem w składzie: Krzysztof „Puma” Piasecki (gitara), Łukasz Gorczyca (bass), Tomasz Dominik (perkusja).

Bilety na wydarzenie, w cenie 20 zł, do nabycia są w kasach RCK oraz na stronie internetowej Raciborskiego Centrum Kultury i portalu „kupbilecik”. Honorowane są raciborskie karty „Senior 60 +” oraz „Rodzina +”. Początek koncertu zaplanowano na godz. 18:00.

publ. /k/
Fot. facebook.com/ Vanesa Harbek Blues Band

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here