Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza w październiku

inkubator przedsiebiorczosci raciborz
Biznes.

Na ten miesiąc zaplanowano m.in. szkolenie z modeli biznesowych oraz otwarty wykład Cezarego Stacewicza i Kuby Nagórskiego.

W październiku działalność kontynuuje Inkubator Przedsiębiorczości prowadzony przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS. Poniżej harmonogram.

- reklama -

Dyżury Inkubatora będą odbywały się w środy i piątki w godz. 11:00-16:00. Zakres świadczonych porad: instrumenty wsparcia dla MSP oraz osób podejmujących działalność gospodarczą, pozyskiwanie środków na działalność z Powiatowego Urzędu Pracy, środki na biznes w ramach sieci Aniołów Biznesu i Venture Capital, nowoczesne metody badań marketingowych, finanse i rachunkowość w małej firmie, social media, marketing i PR, modele biznesowe, crowdfunding, firma bez ZUS.

Zaplanowano także wydarzenia edukacyjno-informacyjne.

16 października w godz. 10:30-12:00 odbędzie się otwarty wykład Cezarego Stacewicza i Kuby Nagórskiego (Akademia Inkubatora Przedsiębiorczości). Spotkanie będzie miało miejsce w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu (ul. Słowackiego 55, sala A138).

21 października w godz. 9:00-13:00 odbędzie się szkolenie z modeli biznesowych. Miejsce: Inkubator Przedsiębiorczości w Raciborzu (ul. Batorego 7, sala szkoleniowa na III piętrze).

inkubator przedsiebiorczosci

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here