Prezydent przyznał stypendia sportowe

0

48 raciborskim sportowcom prezydent Raciborza Mirosław Lenk przyznał stypendia na okres czwartego kwartału 2017 roku.

- reklama -

Lista stypendystów (stypendia sportowe – czwarty kwartał 2017 roku) wraz z wysokością rat miesięcznych oraz osiągniętymi wynikami sportowymi:

1.Agnieszka Król MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 600 zł
2.Paula Kozłow MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Puchar Polski Seniorów, 600 zł
3.Grzegorz Wanke MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 500 zł
4.Agata Walerzak MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 500 zł
5.Mateusz Demianiuk SKSG „Odra” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 500 zł
6.Kacper Wieczorek MKS-SMS „Victoria” Racibórz III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 400 zł
7.Agata Tatar LKS „Dąb” Brzeźnica III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 400 zł
8.Nikol Chluba LKS „Dąb” Brzeźnica III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 400 zł
9.Arkadiusz Gucik MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 400 zł
10.Dawid Ersetic MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Puchar Polski Seniorów, 400 zł
11.Mateusz Kampik LKS „Dąb” Brzeźnica III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów, 400 zł
12.Remigiusz Waśkowski LKS „Dąb” Brzeźnica II miejsce – Puchar Polski Młodzieżowców, 400 zł
13.Krzysztof Bańczyk MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Puchar Polski Młodzieżowców, 400 zł
14.Mateusz Szewczuk MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Puchar Polski Juniorów, 400 zł
15.Patryk Ołenczyn LKS „Dąb” Brzeźnica I miejsce – Mistrzostwa 400 zł Polski Juniorów
16.Oliwia Mosek MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, 400 zł
17.Jakub Wituszyński MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł
18.Mateusz Zając MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł
19.Wiktoria Poznakowska MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, 400 zł
20.Maja Wygnał MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, 400 zł
21.Paulina Wojtaszewska MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, 400 zł
22.Anna Karczmarzyk MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł
23.Julia Bura MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł
24.Katarzyna Zarembik MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł
25.Jarosław Lesik MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł
26.Miłosz Mencel MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł
27.Krzysztof Turski MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 400 zł
28.Filip Petrończak MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Puchar Polski Juniorów, 400 zł
29.Kamil Czarnecki MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 400 zł
30.Jakub Majdański MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 400 zł
31.Magdalena Modrzejewska MKS-SMS „Victoria” Racibórz I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 400 zł
32.Anna Szyjka MKS-SMS „Victoria” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 300 zł
33.Natalia Węglarz MKS-SMS „Victoria” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 300 zł
34.Dawid Bubak MKS-SMS „Victoria” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 300 zł
35.Arsen Mkrtchyan MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 300 zł
36.Tomasz Wawrzyńczyk MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 300 zł
37.Weronika Szewczyk MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 300 zł
38.Piotr Stolarczyk MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 300 zł
39.Filip Świerczewski MKZ „Unia” Racibórz I miejsce – Puchar Polski Kadetów, 300 zł
40.Szymon Dziuba MKS-SMS „Victoria” Racibórz III miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów, 200 zł
41.Marta Kasprowicz MKS-SMS „Victoria” Racibórz III miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, 200 zł
42.Gracjan Głogiewicz MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 200 zł
43.Natalia Duksa MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 200 zł
44.Kamil Zakrzewski MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży,200 zł
45.Jakub Otulak MKZ „Unia” Racibórz II miejsce – Puchar Polski Kadetów,200 zł
46.Mariusz Tochwin MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Puchar Polski Kadetów,100 zł
47.Krzysztof Prasek MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Puchar Polski Kadetów,100 zł
48.Julia Basińska MKZ „Unia” Racibórz III miejsce – Puchar Polski Kadetów,100 zł

publ. /j/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here