Wkrótce kolejna edycja Balans Foto Festiwal

Balans Foto Festiwal Stowarzyszenie Fotobalans
Balans Foto Festiwal

Stowarzyszenie Fotobalans zaprasza wszystkich miłośników fotografii na Balans Foto Festiwal.  W programie m.in. prezentacje autorskie znakomitych fotografów.

- reklama -

 

28 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie odbędzie się Balans Foto Festiwal. W programie festiwalu znajdują się zróżnicowane tematycznie prezentacje autorskie znakomitych fotografów: Barbara Stankiewicz – portrecistka, Paweł Bożek – fotografia sportowa, Michał Szalast – zdjęcia dokumentalne, Arkadiusz Gola – autor reportaży i cykli fotograficznych o tematyce śląskiej. Ostatnim punktem programu będzie spotkanie z Arkadiuszem Branickim – artystą, mistrzem fotografii aktu, wielokrotnie nagradzanym w konkursach międzynarodowych. W salach MOK będą wystawiane prace następujących autorów: Barbara Stankiewicz, Arkadiusz Gola, Michał Szalast, Paweł Bożek, Jerzy Mazur i Adam Kot. Swoje fotografie zaprezentują również członkowie Stowarzyszenia Fotobalans. Festiwal rozpocznie się o godz. 16:00. Po ostatniej prezentacji (21:45) odbędzie się afterparty w kawiarni MOK.

Wszystkich fotografujących organizatorzy zapraszają do zabrania aparatów i udziału w mini konkursie fotograficznym. Zasady konkursu: – uczestnicy konkursu wykonują w trakcie imprezy, pomiędzy godziną 16:00 i 20:00, czarno-białe zdjęcia w formacie jpg, – każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko 1 zdjęcie, które zostanie skopiowane bezpośrednio z karty aparatu na komputer organizatorów, – wyboru najlepszego zdjęcia dokona jury, – zwycięzca otrzyma nagrodę – talon o wartości 150 zł do zrealizowania w sklepie internetowym, – w konkursie nie mogą brać udziału zdjęcia zrobione telefonami komórkowymi.

Szczegółowy program imprezy:

16.00 – otwarcie
16.30 – prezentacja – Barbara Stankiewicz, fotografia portretowa
17.30 – prezentacja – Paweł Bożek, fotografia sportowa
18.30 – prezentacja – Michał Szalast, fotografia dokumentalna
19.30 – prezentacja – Arkadiusz Gola, fotografia reportażowa
20.30 – ogłoszenie wyników mini konkursu fotograficznego
21.00 – prezentacja – Arkadiusz Branicki, fotografia aktu
21.45 – zakończenie festiwalu

publ. /j/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here