Transbud-Katowice zaprasza na stację diagnostyczną

Transbud-Katowice stacja diagnostyczna
Transbud-Katowice zaprasza na stację diagnostyczną

Okresowe badania techniczne samochodów na stacjach kontroli pojazdów są niezwykle istotne dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

- reklama -

 

Artykuł sponsorowany

Zły stan techniczny pojazdu prowadzi do zanieczyszczeń środowiska naturalnego, może zakończyć się otrzymaniem mandatu karnego, zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego i, co najważniejsze, jest przyczyną sporej części wypadków drogowych, w których rokrocznie wielu kierowców i ich pasażerów traci życie bądź zdrowie. Dlatego tak istotne jest, aby regularnie i rzetelnie przeprowadzać okresowe badania techniczne naszych pojazdów. W trosce o bezpieczeństwo kierowców, na Okręgową Stację Kontroli Pojazdów przy ul. Komunalnej 2 w Raciborzu zaprasza firma Transbud-Katowice.

Transbud-Katowice to jedna z najstarszych firm przewozowych w Polsce. W szerokiej ofercie przedsiębiorstwa znajduje się baza transportowa z pełnym zapleczem obsługowo-naprawczym, tj. Okręgową Stacją Kontroli Pojazdów, halą napraw, serwisem ogumienia, myjnią i własną stacją tankowań. Z usług nowoczesnej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów katowickiej firmy raciborzanie skorzystać mogą również w swoim mieście.

Stacja diagnostyczna przy ul. Komunalnej 2 czynna jest od poniedziałku do piątku, w godz. od 7:00 do 20:00 oraz w soboty, w godz. od 7:00 do 14:00. Jako certyfikowany partner Dekra, Transbud-Katowice prowadzi również sprzedaż tzw. nalepek ekologicznych, pozwalających na wjazd do stref ekologicznych na terenie Niemiec.

Koszt wydania nalepki na OSKP w Raciborzu wynosi jedyne 89 zł. Koszt wydania tej samej nalepki w Niemczech wynosi 5 euro plus ewentualny koszt badania w warsztacie, opiewający na sumę ok. 70 euro. Możliwość wydania nalepki ekologicznej w firmie Transbud-Katowice to dla kierowcy gwarancja rzetelnie przeprowadzonej kontroli i potwierdzenie dobrego stanu technicznego jego pojazdu.

Stacja Diagnostyczna
ul. Komunalna 2
47-400 Racibórz

czynna od poniedziałku do piątku od 7:00-20:00
w soboty od 7:00-14:00
tel./fax (+48) 32 415 38 37

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here