Pełna sala na Latino Dance charytatywnie [ZDJĘCIA]

Latino Dance charytatywnie
Latino Dance charytatywnie.

Raciborzanie nie zawiedli i zaangażowali się w pomoc dla chorego Mateusza.

14 października w Arenie Rafako odbyła się impreza Latino Dance charytatywnie. Można było potańczyć, spalić kalorie, ale przede wszystkim pomóc małemu raciborzaninowi Mateuszowi Giedzie chorującemu na raka mózgu. Pięciu instruktorów Akademii Fitness przygotowało dwugodzinną zabawę przy gorących latynoamerykańskich rytmach. – Oprócz masy spalonych kalorii i litrów wylanego potu nasi uczestnicy przede wszystkim dobrze się bawili i zyskali szeroki uśmiech już na cały kolejny tydzień – zauważyła Karina Jarosz, jedna z instruktorek prowadząca w tym dniu zajęcia latino. – Wycisnęliśmy z uczestników siódme poty – dodają z uśmiechem Ania Kocoń-Śliwa, Agnieszka Stępkowska, Joanna Głombik i Grzegorz Sumik, którzy również prowadzili charytatywne zajęcia.

- reklama -

Uczestnicy mogli także nabyć za „cegiełkę” pyszne domowe ciasta przygotowane przez Radę Rodziców SP3 w Raciborzu i napić się wody serwowanej przez raciborskie ZWiK.

– Mimo iż jest to nasza pierwsza tego rodzaju charytatywna impreza w Raciborzu, jesteśmy miło zaskoczeni, że mieszkańcy tak mocno zaangażowali się w pomoc dla Mateusza i tak licznie przybyli na naszą taneczną akcję oraz bezinteresownie wsparli ją finansowo – mówi Joanna Armatys, organizatorka wydarzenia i właścicielka Akademii Fitness. – Już za kilka dni otrzymamy informację z fundacji Iskierka o sumie zebranych pieniędzy podczas całej akcji. Dziękujemy klientom Akademii Fitness, pracownikom SP3 w Raciborzu, OSiR Racibórz oraz wszystkim firmom, które ufundowały na ten dzień fanty. Dodatkowe podziękowania kierujemy do firmy Kolgraf za poligrafię i firmie S-STAGE za udostępnienie sceny. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji, za Waszą pomoc i wsparcie. Dzięki Wam Mateuszek będzie mieć szansę na dalsze leczenie – mówi Marek Armatys, właściciel Akademii Fitness.

Organizatorem wydarzenia byli Akademia Fitness oraz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Raciborzu oraz OSiR Racibórz.

fot. Akademia Fitness
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here