Spektakl „Pani Krokodyl znajduje dom” – co jeszcze w ten weekend?

„Pani Krokodyl znajduje dom”
„Pani Krokodyl znajduje dom”

Spektakl „Pani Krokodyl znajduje dom” w Strzesze, „Wesoła wdówka” w MOKSiR, Kartoffelfest w Gamowie czy Muzyka w Starym Opactwie w Rudach – zobacz, co jeszcze przygotowano na najbliższy weekend.

22 października o godz. 16:00 w RCK DK Strzecha (ul. Londzina 38) odbędzie się spektakl „Pani Krokodyl znajduje dom” w wykonaniu Midraszowego Teatru Żydowskiego. Wejściówki do odbioru w Raciborskim Centrum Informacji przy ul. Długiej 2.

- reklama -

Pani Krokodylowa wyrusza w świat, aby znaleźć dla siebie nowy dom. Podczas podróży przeziębia się. Napotyka różne zwierzęta, z wioski do której podąża, niestety te starają się jej unikać, gdyż boją się jej wielkich krokodylich zębów. Myślą też, że krokodyl to złe zwierzątko, jednak po bliższym zapoznaniu się z Panią Krokodylową uświadamiają sobie, że były w błędzie. Zwierzęta bardzo się cieszą, że zechciała z nimi zamieszkać, szczególnie Żabka, z którą, jak się okazuje, ma wiele wspólnego. Bajka niesie ze sobą pewne przesłanie, uczy tolerancji i przyjaźni.

Obsada:
Pani krokodylowa – Robert Urbanowski
Żyrafa – Piotr Dominiak
Lew – Joanna Nitefor
Kaczka – Katarzyna Janas
Żaba – Mirosława Kochel
oraz dzieci z Centrum Edukacji i Rozwoju HeleMele w Raciborzu

Muzyka i aranżacja – Anna Mucha
Reżyseria i adaptacja – Robert Urbanowski

Spektakl powstał w ramach projektu „Raciborskie Dzielnice Kultury”, realizowanego przez Raciborskie Centrum Kultury, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne.

Pani Krokodyl znajduje dom

SPRAWDŹ ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ>>

DOWIEDZ SIĘ, CO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO W CZASIE WEEKENDU W OKOLICY>>

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here