Racibórz: Zmiany w organizacji ruchu w pobliżu cmentarzy

cmentarz raciborz ostrog

W związku z Dniem Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym w Raciborzu zostanie zmieniona organizacja ruchu.

W związku z Dniem Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym w pobliżu cmentarzy w Raciborzu zostanie zmieniona organizacja ruchu.

- reklama -

W przypadku cmentarza w Brzeziu od 28 października do 5 listopada zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy na ul. Strażackiej (w kierunku od ul. Pogrzebieńskiej do ul. Bitwy Olzańskiej).

Na drodze dojazdowej do cmentarza w dzielnicy Markowice od ul. Gliwickiej do ul. Jordana zostanie wprowadzony zakaz ruchu w obu kierunkach. Zmiana ta będzie obowiązywać od 1 listopada do 2 listopada.

W dniu 1 listopada nastąpi konieczność wyłączenia z ruchu kołowego (za wyjątkiem autobusów zorganizowanego transportu zbiorowego i pojazdów, z których korzystają osoby niepełnosprawne) odcinka ul. Ocickiej od skrzyżowania z drogą krajową nr 45 (ul. Starowiejska) do skrzyżowania z ul. Koszalińską. W tym dniu wyznaczony zostanie tymczasowy przystanek komunikacji publicznej na wysokości Lidla przy Opawskiej. Mieszkańcy i przyjezdni korzystający z transportu zbiorowego będą mogli pozostawić swoje auta na parkingu obok sklepu Lidl. Miejsce to zostanie oznakowane jako Jeruzalem II. Odwiedzający cmentarz będą mogli zaparkować swoje samochody również na miejscach postojowych przy ulicy Jana Pawła II. To miejsce natomiast zostanie oznakowane jako Jeruzalem I. Z tego parkingu będzie można dostać się na groby dzięki nowo wybudowanym schodom.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here