Przed podróżą – odwiedź CampBox [ZDJĘCIA]

Bagażniki, boxy, alkomaty, kamery, latarki – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, podróżując samochodem. Już dziś odwiedź www.sklep.campbox.pl.

- reklama -

 

Artykuł sponsorowany

Sklep CampBox jest oficjalnym dystrybutorem boxów i bagażników m.in. takich marek, jak Thule, Uebler, Taurus, Aguri czy Whispbar. Naszym klientom oferujemy zarówno sprzedaż bagażników, jak i możliwość ich wypożyczenia poprzez rezerwację online na stronie www.campbox.pl lub w Raciborzu, w naszej siedzibie przy ul. Komunalnej 7.

W trosce o bezpieczeństwo podróży naszych klientów, w ofercie naszego sklepu znajduje się również szeroki wybór kamer samochodowych, tzw. rejestratorów jazdy, m.in. takich marek, jak Xblitz, Navitel czy Overmax, które nie tylko umożliwią zapisanie przebytej drogi, ale również – zabezpieczą pozostawiony na parkingu samochód.

Żeby nasza podróż przebiegała w przyjemnej atmosferze, w drodze warto napić się ciepłej kawy lub herbaty. W sklepie CampBox oferujemy wysokiej jakości kubki termiczne firmy Contigo, dzięki którym nasze napoje pozostaną ciepłe nawet po 6 godzinach jazdy a położone w samochodzie – nie zaleją jego tapicerki.

Gdy, już po zmroku, szczęśliwie dojedziemy do celu naszej podróży, w rozpakowaniu rzeczy niezwykle pomocne mogą okazać się latarki – zarówno te przyczepione przy kluczach, ułatwiające otwarcie drzwi, jak i latarki ręczne, oświetlające horyzont oraz latarki czołowe, pozwalające rozpakować bagażnik z wolnymi rękoma. W ofercie CampBox znajdziecie latarki najlepszych marek, m.in. Led Lenser, oznakowane własnym numerem, na które otrzymacie aż 7 lat gwarancji!

Zapraszamy do odwiedzenia naszej wypożyczalni i sklepu w Raciborzu, przy ul. Komunalnej 7, gdzie nasi pracownicy pomogą Wam w wyborze sprzętu najodpowiedniejszego dla Was i Waszych podróżniczych zwyczajów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy również sprzedaż w ratach 0% i bezpłatną dostawę przy zamówieniach internetowych. Zachęcamy także do dokonywania rezerwacji i zakupów online na stronie www.campbox.pl.

CAMPBOX

Sklep internetowy: www.sklep.campbox.pl

Sklep stacjonarny i wypożyczalnia: ul. Komunalna 7, Racibórz

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here