Magistrat szuka kandydatów na kierownika Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora

urząd miasta
Urząd Miasta Racibórz.

Urząd Miasta Racibórz ogłasza nabór na stanowisko Kierownika Referatu Przedsiębiorczości i Obsługi Inwestora w Wydziale Rozwoju. Na stanowisku stworzył się wakat po tym, jak dotychczasowa kierowniczka, Anna Kobierska-Mróz, została szefową tegoż wydziału.

- reklama -

Przyszły kierownik musi legitymować się wykształceniem wyższym z zakresu prawa, administracji lub ekonomii. Osoba, która będzie zarządzać personelem Referatu Przedsiębiorczości musi mieć za sobą także przynajmniej 4 lata pracy lub 4 lata prowadzenia działalności gospodarczej. Kandydaci na stanowisko muszą również przedstawić na piśmie koncepcję działań w zakresie rozwoju przedsiębiorczości i obsługi inwestora uwzględniającą elementy promocji w oparciu o Program Wspierania Przedsiębiorczości Miasta Racibórz na lata 2015-2020 przyjęty Uchwałą Rady Miasta Nr XIII/154/2015 z dnia 23.12.2015 r. (dokument ten można znaleźć tutaj) Oczywiście kandydaci muszą legitymować się obywatelstwem polskim i niekaralnością. Czym będzie się zajmować przyszły kierownik referatu? W swoim zakresie obowiązków ta osoba będzie odpowiadać m. in. za koordynację prac nad tworzeniem i wdrażaniem Programu Rozwoju Przedsiębiorczości dla Miasta Racibórz, koordynacją prac nad pozyskiwaniem inwestorów, kreowaniem pozytywnego wizerunku miasta w zakresie polityki gospodarczej w kraju i za granicą oraz pozyskiwaniem środków pozabudżetowych na rzecz działań dotyczących rozwoju przedsiębiorczości.

Dokumenty w konkursie można składać do 9 listopada w Biurze Obsługi Interesanta.

Wszystkie szczegóły dotyczące konkursu zostały opisane w ogłoszeniu, które publikujemy poniżej oraz w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce praca w urzędzie.

/ps/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here