Hrabal 2017: Spotkanie z Marcinem Skrabką

Hrabal 2017: Spotkanie z Marcinem Skrabką
Hrabal 2017: Spotkanie z Marcinem Skrabką

Raciborska biblioteka oraz Regionální Knihovna Karviná zapraszają na spotkanie z Marcinem Skrabką – ekspertem w dziedzinie wydawania literatury czeskiej i słowackiej.

 

- reklama -

W ramach projektu „…ja chcę go takim widzieć” – Hrabal 2017, raciborska biblioteka oraz Regionální Knihovna Karviná zapraszają na spotkanie z Marcinem Skrabką – ekspertem w dziedzinie wydawania literatury czeskiej i słowackiej.

Marcin Skrabka – wydawca, właściciel goodbooks.pl, niezależny analityk rynku wydawniczego. Pomysłodawca i współtwórca portalu www.czeskieklimaty.pl oraz wydawnictwa Książkowe Klimaty. Ekspert w dziedzinie innowacyjnego podejścia do promocji literatury krajów wyszehradzkich w Polsce.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 16 listopada o godz. 17.00 w bibliotece w czeskiej Karwinie (Regionální Knihovna Karviná, Centrum 16). Zgłoszenia do 14 listopada w sekretariacie biblioteki w Raciborzu. Liczba miejsc ograniczona. Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa RP „Przekraczamy Granice”.

publ. /j/

 

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here